Kaip galima atlikti savivarčio sunkvežimių iškrovimą, kad būtų išvengta automobilio apvirtimo

Kaip galima atlikti savivarčio sunkvežimių iškrovimą, kad būtų išvengta automobilio apvirtimo

Date:Jan 10, 2020

Dėl sunkvežimio iškrovimo proceso sunkumų centro savivarčiai yra linkę į avarijas. Niekas nenori mokėti už sijų, hidraulinių cilindrų, didelių dėžių ir kitų vietų remontą apvirtus automobiliui. Kaip sako netizens, „po pusmečio sunkaus darbo aš grįšiu į prieš išsivadavimo laikotarpį“. kaip galiu užkirsti kelią tokioms avarijoms. Dabar aš sukaupiau tam tikros savivarčio iškrovimo patirties, tikėdamasi, kad ji turės tam tikrą poveikį savivartis vairuotojui.

1. Iškrovimo aikštelė turėtų būti išlyginta, tai minima beveik visuose sunkvežimių vairuotojų priminimuose. Tai taip pat yra pirmoji problema, į kurią turėtų atkreipti dėmesį savivarčio vairuotojai. Žemė sąvartyne turi būti išlyginta, ypač kairiosios ir dešinės pusės negalima nukrypti. Jei savivarčio sunkvežimio svorio centras nukrypsta po kėlimo, įvyks didelis centro nuokrypis, kurį labai lengva apversti.

2. Žemė turi būti tvirta ir yra dar viena galimybė užkirsti kelią plokščiam keliui grimzti, tai yra, savivarčio sunkvežimis yra didelis, žemė yra minkšta, o galinis ratas yra labiau įtemptas po pakėlimo, o viena pusė padangos nuskendo. Atsižvelgiant į šią situaciją, „netizens“ pateikiami pasiūlymai yra daugiau dėmesio skirti iškraunant mašiną. Kai kaušas pusiau pilnas, patikrinkite, ar neužstrigo abiejų pusių padangos. Geriau turėti asmenį už automobilio, kuris padėtų stebėti, ar hidraulinis cilindras nėra pakreiptas. Jei yra pakreipta padėtis, naudokite lėtą pavarą, kad nuleistumėte stogą ir pakeistumėte į stabilią kėlimo vietą. Pirmiausia raskite stabilią vietą (ji turi būti stabili! Atidarykite bagažinės dangtį ir lėtai pakelkite stogą! Keldami į pirmą sekciją, išlipkite iš automobilio ir patikrinkite, ar užpakaliniai akmenys neužblokuoti. Jei ne, toliau kelkite į antrą sekciją. Šiuo metu pažymima, kad, kadangi visas svoris yra gale, galinės ašies padangos turi didesnį svorį. Patikrinkite, ar nesugadintos padangos iš abiejų pusių. Jei griūva, nuleiskite stogą ir leiskite automobiliui pakilti. stabilioje vietoje! Jei nėra griūties, galite lėtai vaikščioti į priekį, tada kelkite, kelkite, visada laikykitės kūno stabilumo! Pastaba: važiuodami į priekį turite lėtai vaikščioti ir lėtai stabdyti. Priešingu atveju, kūnas dreba. daug, o tai lengva sukelti apsivertimą!

3. Vairuotojui tinkama užpakalinio kaušo iškrovimo vieta. Pirmasis žingsnis yra atidaryti užpakalinį kibirą, kuris atrodo labai paprastas ir apie kurį nereikia priminti. Tačiau ankstesnėse avarijose automobilis dėl šios situacijos apvirto. Jei nekreipiate dėmesio ir pamiršote jį atidaryti, pakeliant kėbulą, visos transporto priemonės svorio centras pakils, o kelio danga bus nelygi, o pasekmės bus labai rimtos!

4. Kad durys nebūtų apgadintos, savivartis dabar yra per daug pakrautas, o didelis iškrovimo tūris. Vairuotojas turėtų atkreipti dėmesį, kad iškraunant duris nebūtų galima įstumti į prekes. Kalbėkite apie dažniausiai naudojamą metodą. Kai atjungiamas oro stabdis ir pakeliamas kaušas, jaučiu, kad automobilis sustiprėja, kai jį pakeliau daugiau nei pusę laiko, nes krovinio dėžės galas yra ant iškrautų prekių. Šiuo metu man reikia atleisti oro stabdį. Jei viršus tvirtas, automobilis važiuos pirmyn pats. Jei jo nėra, eisiu pirmyn. Negalima per daug važiuoti vienu metu, nes nesunaikintos prekės jus traukia. Tai labai ilgai. Judėkime toliau. Taip lengva važiuoti dviračiu. Draugui patinka išjungti oro stabdį ir traukti į viršų. Dėl to galinės durys buvo daug kartų deformuotos. Kai kaušas nukrenta žemyn, jo negalima sandariai uždaryti. Problemos užpakalinės mokyklos durys. Skirtingos prekės ir iškrovimo aplinka. Vairuotojas taip pat turi skirtingus vairavimo būdus. Skirtingi gaminiai, pavyzdžiui, akmens anglys, gali būti iškraunami skirtingai. Negalite viso pakelti vienu metu arba negalite patraukti rankinio stabdžio iki galo. Priekyje nuplautos akmens anglys turėtų būti šiek tiek iškrautos į mašiną, pavyzdžiui, akmens miltelių. Pirmieji keturi ir paskutiniai aštuoni turėtų būti apklijuoti plastikine plėvele, todėl lengviau iškrauti. Jei negalite nusileisti iš viršaus, galite palaukti arba šiek tiek atsitraukti. Kitas pavyzdys yra geležies milteliai. Tai priklauso nuo to, kaip užpildoma tvarsliava. Jei jis sausas, jį lengva iškrauti. Jei jis šlapias, būtina būti atsargiam, kad jo nepakeltumėte nei aukštyn, nei žemyn. {labai svarbu užklijuoti plėvelę ir tada įkelti. Jis tankus, lengvas priekyje ir šiek tiek svarbus nugaroje. Tokiu būdu geriau iškrauti pakartotinį klinkerį. Kol kelias lygus, galite daryti kaip norite. Šiaip ar taip, yra daug daugiau. Iškraunant geriau leistis žemyn ir pasižvalgyti. Aš turiu numerį.


Pora: Savivartės darbo procedūros

Kitas: Kokios yra savivarčių eksploatavimui skirtų specialių prekių valymo ir priežiūros taisyklės?