Kiek dalių yra dalijamas furgonas?

Kiek dalių yra dalijamas furgonas?

Date:Jan 17, 2020

Sunkvežimio sudėtis:

Galios įtaisas, tai yra variklis, dažniausiai yra benzininis. Variklio funkcija yra priversti jame esantį kurą degti ir generuoti energiją. Daugelyje automobilių naudojamas stūmoklinis vidaus degimo variklis su stūmokliniu stūmokliu (dėl greito šiuolaikinio mokslo ir technologijos tobulėjimo, be vidaus degimo variklio, yra kuro elementų variklis, akumuliatoriaus variklis ir kt., Kuriuos ateityje įdiegsime naujoje technologijoje). Paprastai jį sudaro variklio korpusas, švaistiklio švaistiklio mechanizmas, vožtuvo mechanizmas, tiekimo sistema, aušinimo sistema, tepimo sistema, uždegimo sistema (benzininis variklis sudarytas iš variklio), užvedimo sistema ir kt.

Važiuoklė, kuri gauna variklio galią, priverčia automobilį judėti ir užtikrina, kad automobilis normaliai veikia pagal vairuotojo valdymą. Važiuoklę sudaro šios dalys:

Transmisija - galios perdavimas iš variklio į varančiuosius ratus. Tai apima sankabą, transmisiją, transmisijos veleną, varančiąją ašį ir kitus komponentus.

Vairavimo sistema - sujungkite visus automobilio mazgus ir dalis į visumą ir palaikykite visą automobilį, kad užtikrintumėte normalų automobilio vairavimą. Važiavimo sistemą sudaro rėmas, priekinė ašis, varančiosios ašies korpusas, ratas (įskaitant vairą ir varomąjį ratą), pakaba ir kiti komponentai.

Vairavimo sistema - siekiant užtikrinti, kad transporto priemonė galėtų važiuoti vairuotojo pasirinkta kryptimi, kurią sudaro vairo pavara ir vairo pavaros perdavimo įtaisas.

Stabdymo įtaisas - sulėtinti ar sustabdyti automobilį ir užtikrinti, kad mašina galėtų patikimai stovėti, kai vairuotojas išvažiuoja. Kiekvienoje transporto priemonės stabdžių įrangoje yra keletas nepriklausomų stabdžių sistemų, kiekvieną stabdžių sistemą sudaro energijos tiekimo įtaisas, valdymo įtaisas, transmisijos įtaisas ir stabdžiai.

Kėbulą, sunkvežimio kėbulą paprastai sudaro kabina ir krovinio dėžė.

Elektros įrangą sudaro maitinimo grupė, variklio užvedimo sistema ir uždegimo sistema, automobilių apšvietimas ir signalinis įtaisas. Be to, šiuolaikiniuose automobiliuose yra įdiegiama vis daugiau elektroninių prietaisų, tokių kaip mikroprocesoriai, centrinės kompiuterinės sistemos ir įvairūs dirbtinio intelekto įrenginiai, kurie žymiai pagerina automobilių eksploatacines savybes.

Jei jums reikia naudoto traktoriaus, susisiekite su mumis

Kontaktas: ponas Wang

Tel .: +86 13562700722

El. Paštas: 13562700722@163.com

Adresas: Liangshan, Kinija

Kompanija: Liangshan Aorun automobilių prekybos Co., Ltd.


Pora: Kas yra traktorius?

Kitas: Kuo skiriasi puspriekabė, priekaba ir traktorius?