Kiek tonų galima gabenti savivarčiu?

Kiek tonų galima gabenti savivarčiu?

Date:Jan 19, 2020

1. Paprastai 10–15 tonų vardinės apkrovos.

2. Savivartis yra speciali trumpo atstumo transporto priemonė su bunkeriu. Ant kėbulo sumontuota „kibiro“ formos talpykla, kurią galima apversti, kad būtų lengviau iškrauti.

3. Saugos reikalavimai

1. Prieš naudodamiesi savivarčiu, jį reikia patikrinti ir priimti įrangos ir saugos valdymo skyriuje, patvirtinti, kad jis atitinka reikalavimus, ir jį naudoti galima tik gavus leidimą.

2. Vairuotojai turi būti apmokyti saugos ir dirbti su pažymėjimais. Griežtai draudžiama vairuoti neturint pažymėjimų ar išgėrus. Draudžiama vairuoti kartu su žmonėmis ar nesilaikant taisyklių.

3. Prieš pradėdami važiuoti, perjunkite svirtį į nulinę padėtį ir priveržkite rankinį stabdį.

4. Po transporto priemonės užvedimo patikrinkite visų rūšių instrumentus, krypčių mechanizmus, stabdžių įrenginius, žibintus ir tt prieš pradėdami važiuoti, būtina įsitikinti, kad jis jautrus ir patikimas.

5. Lietingu, snieguotu ir rūkuotu oru didžiausias transporto priemonės greitis neturi viršyti 25km / h. posūkiui transporto priemonei neturi būti leidžiama slysti horizontaliai.

6. Iškrovimo įtaisas nenaudojamas. Pirmiausia transporto priemonė turi būti sustabdyta stabiliai, o tada iškraunant užrakinimo mechanizmo rankena pakeliama. Draudžiama iškrauti medžiagą, nuleidžiant kaušą, tuo pačiu stabdant, kad būtų išvengta inercinio poslinkio. Kai rampa sustoja iškrauti, stabdžiai priveržiami.

7. Atsarginėms dalims ir stovėjimui neleidžiama būti arti pamatų duobės krašto (griovelio), kad būtų išvengta minkštos dirvos transporto priemonių apvirtimo.

8. Atliekant techninę priežiūrą arba šepečiu po pamainos, būtina gerai išstumti rankinį stabdį ir jį ištraukti. Jei vairuotojas nori išeiti iš kabinos, jis turėtų nuvažiuoti į saugią vietą ir patraukti mašiną sustoti prieš išvažiuodamas.


Jei jums reikia naudoto savivarčio, susisiekite su mumis

Kontaktas: ponas Wang

Tel .: +86 13562700722

El. Paštas: 13562700722@163.com

Adresas: Liangshan, Kinija

Kompanija: Liangshan Aorun automobilių prekybos Co., Ltd.


Pora: Koks yra vairuotojo savivarčio įgūdis

Kitas: Kas yra traktorius?