Kiek tonų gali vilkti puspriekabė??

Kiek tonų gali vilkti puspriekabė??

Date:Jan 11, 2020

Puspriekabės svoris priklauso nuo priekabos konfigūracijos. Dažniausia konfigūracija gali būti apie 40 tonų. Jei konfigūracija yra aukšta, ji gali būti apie 120 tonų.


Puspriekabė yra priekaba, kurios ašis yra už transporto priemonės sunkio centro (kai transporto priemonė yra tolygiai pakrauta) ir kurioje yra sukabinimo įtaisai, perduodantys horizontalią ir vertikalią jėgą velkančiajai transporto priemonei. Puspriekabė paprastai yra trijų ašių puspriekabė, kurią galima suskirstyti į 11 m talpos puspriekabę su bisais, į 13 m ilgio šiukšliadėžę, žemą plokščią puspriekabę ir daugelį kitų tipų. Tai sunki transporto priemonė, sujungta su puspriekabės galva per traukos kaištį.
Informacija apie plėtinį:


Palyginti su „vieno kėbulo“ automobiliu, puspriekabė gali pagerinti visapusišką ekonominę kelių transporto naudą. Transportavimo efektyvumą galima padidinti 30–50%, sąnaudas sumažinti 30–40%, o degalų sąnaudas sumažinti 20–30%. Dar svarbiau yra tai, kad puspriekabių naudojimas gali vaidinti tam tikrą vaidmenį skatinant logistikos organizavimą Kinijoje. Puspriekabė daugiausia naudojama didelėms ir sunkiai dalijamoms prekėms, tokioms kaip ekskavatoriai ir kt. Gabenti, tvoros tipas yra tinkamesnis šviežių prekių, pavyzdžiui, daržovių, vaisių ir kt., Vilkimui. Furgonas yra tinkamesnis birių prekių traukimui ir yra vertingesnis. prekės nuo drėgmės.


Puspriekabės techninė priežiūra:


Pirmiausia padangų patikrinimas

Kiekvieną mėnesį patikrinkite padangų slėgį normalioje temperatūroje. Jei jis yra žemesnis už įprastą standartą, laiku padidinkite slėgį padangose. Oro slėgis neturi būti nei per aukštas, nei per žemas, kitaip bus pakenkta važiavimo saugai. Patikrinkite, ar padangoje nėra įtrūkimų, ir laiku pakeiskite padangą, jei yra galimas saugos pavojus. Rinkdamiesi padangas įsitikinkite, kad jos yra to paties tipo.


Antra, akumuliatoriaus techninė priežiūra ir tikrinimas


Patikrinkite, ar akumuliatorius tvirtai pritvirtintas. Elektrolitas turi būti tarp viršutinės ir apatinės. Artėjant prie apatinės linijos, elektrolitas arba distiliuotas vanduo laiku pridedami prie viršutinės linijos. Neišmeskite teigiamų ir neigiamų akumuliatoriaus laidų, kad akumuliatorius būtų švarus ir sausas. Jei transporto priemonės yra ilgesniam laikui, reikia nuimti teigiamus ir neigiamus akumuliatoriaus laidus. Po 20 minučių pakartotinio prijungimo ir variklio užvedimo, jei akivaizdžiai nepakanka energijos, akumuliatorius turi būti įkrautas laiku.


Trečia, patikrinkite pagrindinio sankabos skysčio lygį. Jei sankabos skysčio lygis yra tarp aukšto ir žemo, tai reiškia, kad tai normalu. Jei jis yra žemiau nei standartinė linija, gali būti, kad yra pažeistas pagrindinis cilindras arba papildomo cilindro taurė. Kai variklis veikia, bus sunku perjungti arba neįmanoma perjungti. Nedelsdami eikite į artimiausią priežiūros punktą.


Ketvirta, stabdžių skysčio lygio patikrinimas


Jei stabdžiai taip pat yra aukštoje ir žemoje padėtyse, tai reiškia normalią būseną. Jei stabdžių skystis yra arti apatinės ribos arba mažesnis už apatinę ribą, tai reiškia, kad sistemoje gali būti nuotėkio arba stabdžių trinkelės yra nusidėvėjusios per daug, todėl jas reikia laiku remontuoti techninės priežiūros punkte. Įpildami stabdžių skysčio, atkreipkite dėmesį į to paties tipo stabdžių skysčio įdėjimą, kad nepažeistumėte odinio dubenėlio, ir apsaugokite dažus, kad dažai nepatektų ant paviršiaus.


Penkta, variklio aušinimo skysčio lygio patikrinimas


Kai variklis karštas, niekada neatidarykite radiatoriaus dangtelio, nes priešingu atveju jis gali būti apipurkštas išsiliejusio aušinimo skysčio ar aukštos temperatūros garų. Po to, kai variklis aušinamas, patikrinkite, ar aušinimo skysčio lygis yra tarp visiško ir žemo. Kitu atveju įpilkite distiliuoto vandens arba išgryninto vandens ar užšalimo skysčio. Įpylus vandens, skysčio lygis neturi viršyti viso lygio. Jei nustatoma, kad aušinimo skystis per trumpą laiką greitai sumažėja, patikrinkite, ar aušinimo sistemoje nėra nuotėkio, arba eikite į techninės priežiūros stotį tikrinti.

Jei jums reikia naudoto traktoriaus, susisiekite su mumis

Kontaktas: ponas Wang

Tel .: +86 13562700722

El. Paštas: 13562700722@163.com

Adresas: Liangshan, Kinija

Kompanija: Liangshan Aorun automobilių prekybos Co., Ltd.


Pora: Kodėl puspriekabė sukasi priešinga kryptimi? Kas yra principas?

Kitas: Vairavimo patirtis ir puspriekabės įgūdžių pakeitimas