Kiek oro slėgis veikia puspriekabės 1200 padangą?

Kiek oro slėgis veikia puspriekabės 1200 padangą?

Date:Jan 11, 2020

12.


Padangos yra viena iš svarbiausių priekabos dalių. Tikrinant padangų temperatūrą ir slėgį padangose važiuojant priekaba, kai padangų temperatūra ir slėgis padangose yra nenormalūs, savalaikis aliarmas gali sumažinti saugaus priekabos važiavimo avariją, kurią sukelia padangų problemos.


Padangų slėgio ir temperatūros stebėjimo sistema realiu laiku stebi padangų slėgį ir temperatūrą bei radijo dažnio būdu perduoda adapteriui surinktus padangų slėgio ir temperatūros duomenis. Adapteris sustiprina gautą signalą ir perduoda jį į kabinos ekraną. Ekrane gaunamas signalas, o apdorojant - pagal vartotojo nustatytą slėgį, ekrane rodomi atitinkami duomenys. Pagal teismo nustatytą temperatūros aliarmo vertę, viršijus nustatytą vertę, ekranas išsiųs atitinkamą aliarmo raginimą.
Išplėsti duomenys:


Atsargumo priemonės puspriekabėms:


1. Pasukdami atkreipkite dėmesį į tai, ar neregiuose yra pėsčiųjų, ypač važiuojančių akumuliatoriais, kurie staiga pasirodo be jokio garso. Padangos prieš kelionę turi būti patikrintos.


2. Važiuojant atbuline eiga, kryptis yra atvirkštinė. Lėtai sulėtėkite ir grįžkite lėtai, ne per daug.


3. Jei reikia patikrinti transporto priemonę dideliu atstumu, reikia patikrinti šiuos dalykus: ašies varžtus, varančiuosius varžtus, garsiakalbį, šviesą, slėgį padangose.


4. Važiuodami atkreipkite dėmesį, kad per daug nejudintumėte vairo, nes automobilio kėbulas yra gana ilgas, esant dideliam judėjimui, jis gali apvirsti. Daugiau dėmesio skirkite posūkiui ir stenkitės užimti kuo daugiau vietos.


5. Pasiekus rida, transporto priemonė pirmą kartą turi būti patikrinta ir tinkamai prižiūrima degalinėje, keičiama variklio alyva ir filtras, o važiuoklės sistema tikrinama išsamiai.


Šaltinis: „Baidu“ enciklopedija - puspriekabė


Šaltinis: „Baidu“ enciklopedija - padangų slėgio reguliavimo sistema


Pora: Koks yra HOWO savivartis variklis?

Kitas: Kokie reikalavimai keliami velkant transporto priemonę?