Kaip reikia prižiūrėti naudotą maišytuvą?

Kaip reikia prižiūrėti naudotą maišytuvą?

Date:Oct 07, 2019

Kaip keičiant sezonus naudotas maišytuvas turėtų būti prižiūrimas įprastu laiku, o naudotas maišytuvas turi būti tepimo, aušinimo, degalų, stabdžių, vairo stiprintuvo, greičių dėžės ir kitose sistemose, tada naudotas maišytuvas yra normali priežiūra Reikėtų atkreipti dėmesį į šiuos dalykus:


1. Prižiūrint tepimo sistemą, būtina efektyviai sutepti įvairius naudojamo maišytuvo variklio komponentus, kad būtų išvengta per didelio nusidėvėjimo, išvengta alyvos oksidacijos sutirštėjimo aukštoje temperatūroje, sumažintas variklio komponentų susidėvėjimas, prailgintas variklio tarnavimo laikas. , ir pagerinti variklio galią.


2. Prižiūrėdami aušinimo sistemą, atidarę puodą, atkreipkite dėmesį į pernelyg aukštą vandens temperatūrą, vandens nutekėjimą ir į valymą bei priežiūrą. Pašalinkite pėdsakus ir skalę, dėl kurių variklis perkaista, išvenkite kenksmingos korozijos, išvenkite ir sustabdykite sandariklių bei vandens talpyklų nuotėkį ir visiškai pakeiskite seną aušinimo skystį.


3. Prižiūrint naudoto maišytuvo kuro sistemą, reikia laiku pašalinti dantenų ir anglies nuosėdas sistemoje, kad būtų išvengta kenksmingos korozijos, išvengta ir sustabdytas sandariklių bei vandens rezervuarų nuotėkis ir visiškai pakeistas senas aušinimo skystis. .


4. Prižiūrėdami stabdžių sistemą, pašalinkite iš sistemos kenksmingą dumblo dažų plėvelę, pašalinkite darbo gedimo pavojų esant labai aukštai ar labai žemai temperatūrai, veiksmingai apsaugokite stabdžių skystį nuo pablogėjimo ir pasibaigimo bei visiškai pakeiskite seną stabdį. skystis.


5. Prižiūrint naudotų maišytuvų vairo stiprintuvo sistemą, reikia laiku pašalinti kenksmingą dumblą ir dažų plėvelę, kad būtų galima pašalinti vairavimo sunkumus esant žemai temperatūrai, sustabdyti ir užkirsti kelią vairo stiprintuvo skysčio nutekėjimui. vairavimo triukšmą, ir visiškai pakeiskite senus stabdžius. Vairavimo skystis.


6. Valydami naudotą maišytuvo pavarų dėžę, laiku pašalinkite kenksmingą dumblą ir dažų plėvelės nuosėdas, atkurkite tarpiklių ir O žiedų elastingumą, priverskite greičių dėžę sklandžiai pereiti, pagerinkite galią ir visiškai pakeiskite seną automatinės pavarų dėžės alyvą. . .


Dėl aukščiau paminėtų naudotų maišytuvų techninės priežiūros galite susisiekti su mumis, jei nežinote žinių apie naudotus maišytuvus, mes už tai atsakysime. Mūsų gamintojai turi visą naudotų maišytuvų asortimentą, o kainos yra prieinamos. Sveiki atvykę į mane, gamykla, norinti įsigyti naudotų maišytuvų!


Pora: Kokios yra greito naudojamų maišytuvų degalų sąnaudų priežastys?

Kitas: Kaip elgtis sugedus naudotiems sunkvežimiams su stabdžiais