Kaip išvengti sąvartynų iškrovimo metu

Kaip išvengti sąvartynų iškrovimo metu

Date:Jan 10, 2020

1. Iškrovimo aikštelė turėtų būti išlyginta, tai minima beveik visuose sunkvežimių vairuotojų priminimuose. Tai taip pat yra pirmoji problema, į kurią turėtų atkreipti dėmesį savivarčio vairuotojai. Žemė sąvartyne turi būti išlyginta, ypač kairiosios ir dešinės pusės negalima nukrypti. Jei surinkus konteinerį, savivarčio sunkvežimio svorio centras nukrypsta, bus didelis centro nuokrypis, kurį labai lengva apversti.

2. Žemė turi būti tvirta, kad automobilis nenugrimztų ant lygaus kelio. Taip pat įmanoma, kad savivartis yra didelis svoris, o žemė yra minkšta. Po pakėlimo galinis ratas bus labiau įtemptas, o viena padangos pusė nusės. Atsižvelgiant į šią situaciją, „netizens“ pateikiami pasiūlymai yra daugiau dėmesio skirti iškraunant mašiną. Kai kaušas yra pusiau pilnas, atkreipkite dėmesį, ar abiejose pusėse esančios padangos neužstrigo automobilyje. Geriau turėti asmenį už automobilio, kuris padėtų stebėti, ar hidraulinis cilindras nėra pakreiptas. Jei yra pakreipimas, naudokite lėtą pavarą, kad nuleistumėte stogą ir pakeiskite į stabilią vietą kėlimui. Pirmiausia raskite stabilią vietą (ji turi būti stabili!) Atidarykite bagažinės dangtį ir lėtai pakelkite stogą! Privažiavę pirmą skyrių turėtumėte išlipti iš automobilio ir patikrinti, ar užpakaliniai akmenys nėra užblokuoti. Jei ne, galite toliau lipti į antrą atkarpą. Šiuo metu jūs turėtumėte atkreipti dėmesį į tai, nes visas svoris atsilieka, todėl galinės ašies padangos neša didesnį svorį, patikrinkite, ar nesugadintos abiejų pusių padangos. Jei griūva, nuleisk stogą ir leisk automobiliui pakilti į stabilią vietą! Jei nėra griūties, galite lėtai vaikščioti į priekį, tada keldami, visada kelkite kūną stabiliai! Pastaba: važiuodami į priekį turite lėtai vaikščioti ir lėtai stabdyti. Priešingu atveju kūnas daug dreba, o tai lengvai sukelia apvirtimą!

3. Norėdami iškrauti, reikia atidaryti galinį surinktuvą. Vairuotojas taip pat turi atkreipti dėmesį į operaciją. Pirmasis žingsnis yra atidaryti užpakalinį bunkerį, kuris atrodo labai paprastas ir kurio nereikia priminti sveiku protu. Tačiau ankstesnių avarijų metu automobilis apvirto dėl šios situacijos. Jei nekreipiate dėmesio ir pamiršote jį atidaryti, pakeliant kėbulą, visos transporto priemonės svorio centras pakils, o kelio danga bus nelygi, o pasekmės bus labai rimtos!

4. Kad nepažeistumėte durų viršaus, dabartinis savivartis yra daug pakraunamas, taip pat didelis iškrovimo tūris. Vairuotojas turėtų atkreipti dėmesį, kad iškraunant nereikėtų stumti durų ant prekių. Kalbėkite apie dažniausiai naudojamą metodą. Kai atjungiamas oro stabdis ir pakeliamas kaušas, jaučiu, kad automobilis sustiprėja, kai pasiekiu daugiau nei pusę laiko, nes krovinio dėžės galas stumiamas ant iškrautų prekių. Šiuo metu turime atleisti oro stabdį. Jei stogas yra tvirtas, automobilis paprastai judės į priekį pats. Jei ne, tiesiog šiek tiek pastumkite į priekį, per daug nevaikščiokite vienu metu, kitaip iškrautas prekes ilgą laiką traukiate. Judėkime toliau. Taip lengva važiuoti dviračiu. Turiu draugą, kuriam patinka išjungti oro stabdį ir traukti iki viršaus. Dėl to galinės durys buvo daug kartų deformuotos. Kai kaušas nukrenta žemyn, jo negalima sandariai uždaryti. Galinės mokyklos durys patiria didžiulę bėdą. ● skirtingiems kroviniams yra skirtingi iškrovimo būdai ir skirtingos iškrovimo aplinkos, be to, skiriasi ir vairuotojo vairavimo būdai. Kelių tinklininkų patirtis yra tokia: skirtingos prekės turi skirtingus iškrovimo būdus, pavyzdžiui, akmens anglis, jūs negalite jų pakelti iš karto arba negalite ištraukti rankinio stabdžio ir galite skubėti į priekį. Akmens anglis turėtų būti šiek tiek iškrauta, o automobilyje „Dot“ ji turėtų būti negili. Kitas pavyzdys yra akmens milteliai. Pirmieji keturi ir paskutiniai aštuoni turėtų būti apklijuoti plastikine plėvele, todėl lengviau iškrauti. Jei negalite nusileisti iš viršaus, galite palaukti arba šiek tiek sukurti atsarginę kopiją. Kitas pavyzdys yra geležies milteliai. Tai priklauso nuo to, kaip užpildoma tvarsliava. Jei jis sausas, jį lengva iškrauti. Jei jis šlapias, būtina būti atsargiam. Bijo, kad jo negalima pakelti ar nuleisti žemyn. {labai svarbu užklijuoti plėvelę ir tada įkelti. Tai tankus. Tai lengvas priekyje ir šiek tiek svarbus nugaroje. Geriau jį iškrauti. Vėlgi, klinkeris, šį daiktą reikėjo geriau iškrauti. Kol myli Lu Pingą


Pora: Kaip valdyti didelį savivartį?

Kitas: Skirtumas tarp sunkiasvorių sunkvežimių ir lengvųjų sunkvežimių