Kaip prižiūrėti traktorių

Kaip prižiūrėti traktorių

Date:Jan 11, 2020

Norėdami atlikti techninę priežiūrą, patikrinkite visas traukos pagrindo dalis, ypač traukos kaiščio, traukos kaiščio plokštės, pusiau horizontalios ašies ir kitų dalių nusidėvėjimą, ir sutepkite šias dalis;


Priveržkite atraminės sėdynės varžtus ir, jei reikia, pakeiskite varžtus; sureguliuokite tarpą tarp fiksavimo kablio ir traukos kaiščio, sureguliuodami varžtą, tada užfiksuokite jį už veržlės.


Išardydami traukos pagrindą apžiūrai, atkreipkite dėmesį į tai, ar pati traukos bazė nėra įtrūkusi ir ar nėra susidėvėjusi. Jei yra įtrūkimų ar rimto susidėvėjimo, dėl ko traukos pagrindas deformuojasi arba yra per plonas, pakeiskite jį naujomis dalimis; patikrinkite užrakto skylę ir naudokite sukibimo kaištį, kad patikrintumėte. Jei nusidėvėjimas viršija ribą ir susidaro didelis atitikimo tarpas, suvirinkite ir perdirbkite iki reikiamo dydžio remontui.
Išplėsti duomenys:


Traukos bazės priežiūra


1. Patikrinkite integruotus horizontalius ir vertikalius velenus, jei nėra deformacijų ir nėra rimto susidėvėjimo, suvirinkite iki reikiamo dydžio, pataisykite arba pakeiskite naujas dalis, kad įsitikintumėte, jog traukos sėdynė gali pasisukti horizontaliai ir išilgai, o tarpas - laisvas standartinis.


2. Patikrinkite šoninį posūkio kampą ir buferio įtaisą iš abiejų pusių. Jei šoninis posūkio kampas yra per didelis, sureguliuokite jį per pleišto bloką iš abiejų pusių. Jei buferinė spyruoklė ar guminis blokas sensta, pakeiskite jį nauju.

Jei jums reikia naudoto traktoriaus, susisiekite su mumis

Kontaktas: ponas Wang

Tel .: +86 13562700722

El. Paštas: 13562700722@163.com

Adresas: Liangshan, Kinija

Kompanija: Liangshan Aorun automobilių prekybos Co., Ltd.

 
Pora: Kas yra traktorius

Kitas: Kaip pradėti naudoti puspriekabę?