Kaip išlaikyti puspriekabes žemoje temperatūroje

Kaip išlaikyti puspriekabes žemoje temperatūroje

Date:Jul 09, 2019

Kaip žiemą išlaikyti naudotą puspriekabę žemoje temperatūroje. Nors oras yra šaltas, jei norite išvažiuoti, yra daug paruošimo darbų, tačiau žiemą jūsų automobilis taip pat turi būti šiltas ir prižiūrimas. Žiemą, kai tik atvažiuosite Kai šalta, kuri automobilio dalis greičiausiai užšals, tad kaip ją išlaikyti žemoje temperatūroje?


Taigi, kiek laiko žiemą priekaba yra tinkama? Kokie yra specialieji priežiūros poreikiai? Personalas teigė, kad paprastai praėjus 2 minutėms po apšilimo, tinkama vandens temperatūra siekia 70 laipsnių.


Žinoma, kartais, norėdamas paskubėti, savininkas gali neturėti laiko nustoti šilti vietoje. Šiuo metu gali būti naudojamas kitas metodas. Tai reikia pradėti lėtai, 20 jardų, ir prieš judėdami palaukti, kol pakils vandens temperatūra.


Žiemą, be tinkamo vairavimo būdo, kai kurias zonas, ypač variklį, savininkas taip pat reikalauja specialios priežiūros. Žieminės priekabos turi aukštesnius tepimo reikalavimus. Jei vartotojas vasarą naudoja alyvą, norint variklį užvesti sklandžiai, jis turi būti pakeistas žiemą. Be to, laiko pokyčiai yra būtini antifrizai.


Šaltą žiemą savininkas dažniausiai įjungia priekabos oro kondicionierių. Turėtumėte daugiau dėmesio skirti priekabos oro kondicionieriaus naudojimui. Panaudoję oro kondicionierių, rudenį ir žiemą dar kartą išvalykite ir laiku pakeiskite filtrą.


Savininkui reikėtų specialiai priminti, kad dėl žemos žiemos temperatūros priekabų padangos lengvai sukietės ir bus gana trapios, o tai ne tik sumažins trintį, bet ir bus gana lengva nutekėti bei padangos. Kitu sezonu kelionių sauga yra saugi. Patikrinkite, ar transporto priemonė yra geros būklės.


Aukščiau yra automobilio priežiūra žiemą. Nors automobilis skirtas mums naudoti, jei nesirūpinsite juo ir nepadarysite žalos automobiliui, tai sumažins automobilio eksploatavimo laiką, o jis gali atsirasti važiuojant. Kai kurios sąlygos sukelia mūsų saugumo problemų.


Pora: Atsargumo priemonės vairuojant cementas tanklaivis lietingą naktį

Kitas: Kaip veikia naudotas maišytuvas?