Kaip valdyti didelį savivartį?

Kaip valdyti didelį savivartį?

Date:Jan 10, 2020

1. Variklio savivartis vairuotojas turi būti išmokytas profesinės saugos technologijos, išlaikyti egzaminą ir dirbti su specialiu eksploatavimo pažymėjimu. Draudžiama važiuoti keliu be transporto skyriaus išduoto egzamino ir pažymėjimo.

2. Prieš naudojimą patikrinkite, ar pakanka mazuto, tepalinės alyvos ir aušinimo vandens. Pavarų perjungimo svirtis turi būti neutralioje padėtyje. Kai žema temperatūra, įpilkite karšto vandens.

3. Užvedęs variklį, jis dirba tuščiąja eiga 5–10 min. Kai vandens temperatūra pakyla virš 40 ℃, galima įjungti pirmąją pavarą. Griežtai draudžiama startuoti antrąja pavara ir žengti ant akceleratoriaus iki galo.

4. Važiuodami stenkitės sutelkti dėmesį. Jokių žmonių, nerūkyti ir juokauti.

5. Transporto elementų plotis neturi viršyti transporto priemonės pločio, o aukštis - ne daugiau kaip 1,5 m (nuo žemės paviršiaus). Vežant betoną, betono plokštuma turi būti 10 cm žemesnė už kaušo burną; gabenant plytas, aukštis neturi viršyti kaušo plokštumos, o važiuoti perkrauta yra griežtai draudžiama.

6. Lietingu ir snieguotu oru naktį važiuokite nedideliu greičiu. Einant nuokalnėje, griežtai draudžiama paslysti į neutralią ir leistis žemyn stačiu daugiau nei 25 ° nuolydžiu.

7. Išmetus medžiagas į duobės kraštą, 0,8 m atstumu nuo krašto reikia pritvirtinti apsauginę dangą (20 cm x 20 cm medienos kubas).

8. Kai savivartis pakyla aukštyn (važiavimo trasa), rampa turi būti lygi, o plotis - ne mažesnis kaip 2,3 m. Apsauginės turėklai turi būti išdėstyti iš abiejų pusių, ir juos galima naudoti tik atlikus patikrinimą ir sutikimą.

9. Atliekant techninę priežiūrą arba šepečiu po pamainos, variklis turi būti išjungtas ir gerai užtrauktas rankinis stabdis.


Pora: Ką reiškia traktorius?

Kitas: Kaip išvengti sąvartynų iškrovimo metu