Kaip treniruotis puspriekabės atbuline eiga?

Kaip treniruotis puspriekabės atbuline eiga?

Date:Jan 11, 2020

Puspriekabės atbuline eiga tiesios linijos metodas yra labai paprastas, nereikia daug žodžių: „Naudokite priekinį puspriekabės galą, kad užblokuotumėte reflektoriuje matomą kabantį šlaitą pirmyn ir atgal, ir užblokuokite pirmyn ir atgal (pusiau priekaba). Priekabos važiavimas atbuline eiga gali pamatyti tik iš vienos pusės! Super platus automobilis taip pat turi būti šiek tiek pasviręs, kad matytųsi kėbulas) treniruotis vėl ir vėl! Treniruokitės, kol dujų durys bus labai tiesios! Apšvieta reiškia, kad mokytojai turi vadovauti mokymui kartu! Nes puspriekabę lengva judėti įvairiomis kryptimis, kur pakabinti širdies dugną (pavojinga ir lengva susidurti). Daugelis žmonių mano, kad su tiesia linija nėra problemų. Ar galite degalus užpildyti tiesia 3 metrų slenksčio linija?


Kai puspriekabių praktika tiesia linija yra labai kvalifikuota, neturėtume skubėti keisti sandėlio! Puspriekabės atbulinės eigos praktika pirmiausia turėtų išmokti tiesiai, tada išmokti lenkti! Pirmiausia išmokite mažą posūkį, o paskui - didįjį! Ką aš čia kalbu, yra šalutinė kryptis! Kairėje ir dešinėje reikia daugiau įgūdžių! Kairė pusė yra skirta išmokyti mus valdyti dešinį puspriekabės veidrodį! Tinkama padėtis - išmokyti mus suvokti kairįjį atšvaitą! Aš tikiu, kad kažkas supranta! Jei to nesuprantate, negalite užtikrintai valdyti pakabos! Pakalbėkime apie šoninės pozicijos praktiką!


Puspriekabės nukreipimas atvirkštinės pusės orientavimu: veidrodžio šonas visada laiko veidrodį! Kai rezervuota atskaitos objekto vieta pasiekia erdvės atstumą, kurį rezervavote per atšvaitą, turime sureguliuoti automobilio priekį ir leisti kabliukui vėl pasirodyti kitame atšvaiste, kad kabliukas veiktų! Nes puspriekabė yra du automobiliai! Biblioteka tiesi! Jei norime, kad vienu metu į sandėlį patektų 2 automobiliai, turime nuolat koreguoti kryptį! Laikykite jį veidrodyje neprarasdami kontrolės! Jei kontrolės praradimas yra labai rimtas padarinys (stumiantis ratas, sprogstančios padangos, galvą pakabinantys koldūnai), tikrasis techninis puspriekabės atbulinės eigos turinys nėra praktika pakeisti saugyklą! Tai į šoną! Dydis kairėje ir dešinėje! „Hengyi“ puspriekabė, atbulinės eigos orientacijos reikalavimai: nepriklausomai nuo kairės ir dešinės šonų orientacijos dydžio, naudodamiesi atšvaitu! Niekada nežiūrėkite į galinį langą! Tik du kartus pažvelkite į veidrodį! Jei norite būti meistras, turite praktiškai panaudoti 100% savo šoninių įgūdžių! Visi pavydi Honkongo puspriekabių vairuotojų technologijos. Ar mes kada nors pagalvojome, kad pavydite tų, kurie moka atsukti kelią, o jie pradėjo nuo tokių naujokų kaip mes! Hengyi turi mokinius, bėgančius Honkonge ir Makao, kuriems sekasi sunkiai treniruotis! Kai moki savo šoninio veidrodžio dydį! Sveikiname, kad pavyko nuvažiuoti su puspriekabe!


Puspriekabės išstūmimas užbaigiamas didele šonine kryptimi ir tiesia linija! Pamatai tiesūs! Šoninė kryptis išsivysto iš tiesios linijos (nuolydis tiesi)


Puspriekabės atbulinės eigos technika: galvos valdymas! Ranka priekyje! Apvalus testas! Grįžk į ritmą! Neleiskite stumti rato! Neleisk susprogdinti! Rezervuokite vietą! Pakanka vietos! Prieštaringi žodžiai! Pagalvok apie tai! Atstumti! Kovok mažiau ir daugiau grįžk! Grįžk!


Pora: Koks yra puspriekabės dydis?

Kitas: Kas yra traktorius