Kaip pradėti naudoti puspriekabę?

Kaip pradėti naudoti puspriekabę?

Date:Jan 18, 2020

1. Prieš lipdami į transporto priemonę, patikrinkite transporto priemonės aplinką, kad įsitikintumėte, ar netoliese nėra mažų gyvūnų ar vaikų, ar nėra nagų, stiklo ir kitų daiktų, kurie trukdo transporto priemonės saugumui. Automobilyje pirmiausia reikia pritvirtinti saugos diržą, kitaip kaip naujokui, jį lengva užvesti be jokių saugos priemonių.


2. Automatiniam automobiliui yra tik du pedalai: akceleratorius ir stabdis. Kairysis yra stabdis, o dešinysis - akceleratorius. Ši tvarka turi būti aiškiai pažymėta.

3. Jei tai dviejų cilindrų automobilis, jis startuos vienas, kai tik užvesite variklį. Pradžioje variklio riaumojimas gana garsus. Palaukite kelias dešimtis sekundžių (žiemą tai gali užtrukti 1 ar 2 minutes). Palaukite, kol variklio garsas šiek tiek sumažės, tada galėsite įsitikinti, kad visas variklis užvedė. Šiuo metu galite perjungti mašiną.


4. Laikykite įjungtą stabdį ir patraukite pavarą iš sustabdymo padėties [P] į priekinę pavarą [D].


(1 driving Važiuojant puspriekabe reikia atkreipti dėmesį į šiuos dalykus:


1. Puspriekabė skiriasi nuo vienetinės transporto priemonės, o posūkis turi būti didelis ir didelis! Atkreipkite dėmesį į ratų pakabinimo vietą ir atkreipkite dėmesį į priekabos kampą, lenkiant bent metrą, didesnį nei pagrindinė transporto priemonė.


2. Atkreipkite dėmesį į puspriekabės aplenkimą, nepersukite atgal į važiavimo juostą, aplenkę transporto priemonę, priekaba paprastai būna labai ilga ir turi palikti atstumą! Technika: stebėkite išorinį galinio vaizdo veidrodėlį, po aplenkimo galiniame vaizdo veidrodyje, atgalinėje juostoje, yra visa galinio vaizdo galva.


3. Puspriekabė turės tam tikrą galimybę paslysti ant ledo ir sniego lietaus kelio. Pagrindinės transporto priemonės padėtis yra priekabos viršuje, todėl nereikia stabdyti ir greitai įsibėgėti! Specialus priminimas: nenaudokite oro stabdžių ant ledo ir sniego šlapio kelio. Jei naudojimo pasekmės yra labai pavojingos, dėl to varantysis ratas gali tiesiogiai sustoti, transporto priemonė sustos ir transporto priemonė nebus valdoma.


4. Kalbant apie stabdžius, priekabos stabdžiai turėtų būti prieš pagrindinę transporto priemonę! Dabar yra savotiškas stabdžių karalius. Įdiegę, pakabinamas stabdys prieš pagrindinę transporto priemonę bus 2 sekundes! Atminkite, kad pagrindinė transporto priemonė prie vairo nenaudoja stabdžių! Technika: dabar, kai pasirinksite tiltelį su priekaba, daugelis žmonių pasirinks 13 tonų tiltelį, 16 tonų stabdžių būgną - taip siekiama sutaupyti pinigų ir sumažinti transporto priemonės svorį, tačiau pasekmė yra ta, kad stabdant priekaba atrodo šokinėjanti. reiškinys, pasekmė - rimtas padangų valgymas. Kai sąlygos leidžia, rekomenduojama naudoti autentišką 16 tonų tiltą


5. Dėl atbulinės eigos reikia sunkaus darbo! Paprastai puspriekabių vairuotojai turėtų sugebėti sumaniai pervažiuoti pusę metų kuo greičiau! Svarbiausi punktai: atvirkštinė kryptis ir numatomas rato grįžimas. Reikėtų atkreipti dėmesį, kad važiuodami atbuline eiga nepersukite krypties. Tai blogiausias įprotis. Tai darydami suklaidinsite priekabos padėtį


Jei taip pat reikia mirksėti, kiek bus sunaudota mūsų naftos? Vadinamasis perjungimas atliekamas keičiant poslinkį. Paslėgto pasukimo tikslas yra subalansuoti variklio greitį ir transporto priemonės važiavimo greitį, kad būtų išvengta sankabos pasukimo į viršų arba į apačią.


Kaip pakeisti sunkiosios transporto priemonės pakėlimą, kai ji pradeda važiuoti ant šlaito: užvedama pirmoji pavara, įpilkite degalų dideliu greičiu, važiuokite dideliu greičiu, o tada įprastai į viršų! Draugas paklaus, kodėl vilkite didelį greitį, labai paprasta, kai pasislenkate ant šlaito, žaisdami neutraliai transporto priemonės galios greitis smarkiai sumažės. Turime palaukti, kol pasieks greitųjų variklių išlyginimą, kad galėtume sklandžiai pereiti į viršų, todėl šias dvi sekundes turime stengtis padidinti automobilio greitį. Tiesą sakant, būsimoje vairavimo praktikoje pamažu suprasite, kad tai labai paprasta, jei tik esate drąsus ir atsargus! Visada nebijokite, kad negalite to padaryti gerai, arba bijokite dėl automobilių stovėjimo aikštelėje su nuolydžiu, ramybės, tai bus lengva padaryti.
Jei jums reikia naudoto traktoriaus, susisiekite su mumis

Kontaktas: ponas Wang

Tel .: +86 13562700722

El. Paštas: 13562700722@163.com

Adresas: Liangshan, Kinija

Kompanija: Liangshan Aorun automobilių prekybos Co., Ltd.


Pora: Koks mechanizmas yra savivartis?

Kitas: Kiek dydžių yra automobilyje su savivarčiu?