Howo Dump Trucks parduodami mažomis kainomis

Howo Dump Trucks parduodami mažomis kainomis

Date:Aug 08, 2020

Trumpas Howo savivartio aprašymas

Automobilis su automatiniu sąvartyno įrenginiu jo vežime. Taip pat žinomas kaip savivartis ir inžinerinis sunkvežimis, jį sudaro automobilių važiuoklė, hidraulinis kėlimo mechanizmas, galios kilimo įtaisas ir krovinių skyrius. Civilinėje inžinerijoje jis dažnai derinamas su ekskavatoriais, krautuvais, diržų konvejeriais ir kt., kad būtų suformuota pakrovimo, transportavimo ir iškrovimo gamybos linija žemės, smėlio ir laisvų medžiagų pakrovimui, iškrovimui ir transportavimui. Kadangi pakrovimo vežimas gali automatiškai pakreipti į tam tikrą iškrovimo kampą, jis labai taupo iškrovimo laiką ir darbą, sutrumpina transportavimo ciklą, pagerina gamybos efektyvumą, sumažina transportavimo išlaidas ir nurodo pakrovimo apimtį. Tai dažniausiai naudojama transportavimo mašina. Variklio, važiuoklės ir kabinos konstrukcija yra tokia pati kaip ir bendrojo sunkvežimio. Vežimas gali būti pakreiptas atgal arba į šoną. Stūmoklio strypo judėjimą kontroliuoja valdymo sistema, o pasvirusi pakreipimas yra dažnesnis. Stūmoklio strypo stūmimas daro vežimą pakreipiamą. Keletas dvipusis išvertimas. Aukšto slėgio alyva patenka į kėlimo hidraulinį cilindrą per paskirstymo vožtuvą ir alyvos vamzdį, o vežimo priekyje yra kabinos apsauginė plokštė. Variklis varo hidraulinį siurblį per transmisiją ir galios kilimo įtaisą. Vežimėlio hidraulinį pakreipimo mechanizmą sudaro alyvos bakas, hidraulinis siurblys, paskirstymo vožtuvas, kėlimo hidraulinis cilindras, valdymo vožtuvas ir alyvos vamzdis. Šoninis pakreipimas yra labiau paplitęs, o stūmoklio strypo judėjimą valdo valdymo sistema, kad sustabdytumėte vežimą bet kurioje reikiamoje pakreipimo padėtyje. Iš naujo nustatyti vežimas naudoja savo gravitaciją ir hidraulinį valdymą.

Pagrindinis savivartio techninis parametras yra pakrovimo svoris ir nurodomas pakrovimo tūris. Naujiems automobiliams arba ne dėžės automobiliams turi būti atlikta bandomoji operacija, siekiant užtikrinti, kad automobilio pakėlimo procesas būtų sklandus ir be kryžminio judėjimo. Naudojant tepalinę alyvą, ji turėtų būti teisingai parinkta kiekvienai daliai pagal taisykles, o tai labai taupo iškrovimo laiką ir darbą. Atkreipkite dėmesį į tepimo ciklą, o kėlimo mechanizmas griežtai keičia alyvą pagal tvarkaraštį. Jis siunčiamas pagal vardinę apkrovą, o perkrova yra griežtai draudžiama.

Mūsų įmonė teikia naudotus automobilius, naudotus sunkvežimius ir naudotas priekabas visame pasaulyje, pavyzdžiui, savivarčius, traktorius, krovininius sunkvežimius, betono maišytuvus, terminalo traktorius, kasybos savivarčius, birius cementinius sunkvežimius, žemo aukšto priekabas, plokščiaekranis priekabas, savivarčius, tanklaivius ir kt.

Su profesionalia komanda, aukštos kokybės produktais ir mažomis kainomis, suteikite mums galimybę jums tarnauti, mes jūsų neleisime.


Pora: Švieži ir žemos kainos Howo restauruoti traktoriai

Kitas: Ką tik atnaujintas savivartis