Ar populiarių naudotų maišytuvų nusidėvėjimo koeficientas yra didelis?

Ar populiarių naudotų maišytuvų nusidėvėjimo koeficientas yra didelis?

Date:Jun 22, 2019

Ar populiarių naudotų maišytuvų nusidėvėjimo norma yra aukšta? Transporto priemonių nuvertėjimas yra finansinė transporto priemonių investicijų susigrąžinimo išraiška. Kiekvienais metais ji pritraukia tam tikrą lėšų sumą, kad atnaujintų transporto priemonę, kad būtų išlaikyta naudotų maišytuvų reprodukcija. Apie naudotų maišytuvų nusidėvėjimo normą Šiandien jums išsamiai pristatoma aukšto ar ne tokio lygio problema.


Tiesą sakant, naudotų mišrių sunkvežimių nusidėvėjimas yra panašus kaip įprastų automobilių. Tai taip pat priklauso nuo transporto priemonės naudojimo, tačiau kadangi tai yra statybinė transporto priemonė, ji taip pat priklauso nuo statybos rinkos. Jei komercinė rinka yra gera, nusidėvėjimas yra mažesnis. Jei rinkoje šalta, o noras pirkti nėra toks didelis, tada nuvertėjimas bus labai didelis, apie 30% per vienerius metus.


Visi skaičiavimai yra pagrįsti mažu naudojamo maišytuvo ilgalaikio turto nusidėvėjimo laikotarpiu. Nežinau, ar tai jums padės po žiūrėjimo. Tiesą sakant, naudojamas maišytuvas taip pat turėtų nustatyti nusidėvėjimo laikotarpį pagal turto pobūdį. Jei vis dar nežinote apie naudotus maišytuvus, galite toliau sekti mūsų svetainę.


Pora: Kokie yra naudotų traktorių galvų priežiūros metodai

Kitas: Kaip išvalyti betoną, kai nepavyksta panaudoto maišytuvo