Sužinokite daugiau apie naudotas traktorių galvas

Sužinokite daugiau apie naudotas traktorių galvas

Date:Jun 18, 2019

Sužinokite daugiau apie susijusias žinias apie naudotas traktorių galvutes. Galima sakyti, kad naudotos traktoriaus galvos kabinos pedalai naudojami trijų pakopų konstrukcijoje. Aliuminio lydinio pedalo paviršius yra su porcijomis, kad padidėtų trintis. Saugiau įlipti ir išlipti iš transporto priemonių. Šiandien „Xiaobian“ jums pateiks gerą įžangą.


Oro pagalvės sėdynėje įrengtas bepakopis reguliuojamas juosmens atramos mechanizmas, o atlošo pakilimo kampas gali siekti 145 °, todėl parkavimas ir poilsis tampa patogesni. Daugybė pirmaujančių technologijų, patogaus ir naujo gyvenimo, suteikia sklandų vairavimo įspūdį. Miegamojo plotis yra 840 mm, tai yra daugiau nei 150 mm platesnis nei panašių konkurentų. Miegamojo aukštis sumažinamas nuo 410 iki 260 mm. Aksominis audinys yra naudojamas darbo ir poilsio zonų patogumui pagerinti.


Naudotoje traktoriaus galvutėje įmontuota valdymo sistema, pasižyminti gausiomis funkcijomis ir turinti tokias programas kaip padėties nustatymas, operacijų valdymas ir gedimų aptikimas. Operacija yra paprasta ir praktiška. Kuro sąnaudų valdymas taupo degalus, o aptarnavimo sistema „Beyond Edition“ stebi dviračių ir transporto priemonių ridą, bendras degalų sąnaudas ir vidutines degalų sąnaudas 100 kilometrų ir naudoja vairavimo elgsenos vertinimą, kad skaidriai kontroliuotų tikrąsias degalų sąnaudas, ištaisytų prastą vairavimą, tt, o logistikos parko degalų sąnaudos kasmet sutaupo 5–10%; raginimai pavarų perjungimui, ekonominės zonos raginimai, momentinis degalų sąnaudų ekranas rodo vartotojams vairavimą, kad vairuotojai galėtų vairuoti mažas degalų sąnaudas, nepriklausomai nuo vandens lygio, o tai leidžia važiuoti lengvai ir patogiai.


Galima sakyti, kad naudota traktoriaus galinė ašis prižiūri be išmontavimo + pramonėje populiariausius stabdžius + padidinto kintamo profilio stabdžių kaladėles, kurios dažniausiai naudojamos mūsų kasdieniniame gyvenime. Jei norite sužinoti daugiau apie naudotų traktorių galvutes vėliau. Galite toliau atkreipti dėmesį į svetainės redaktorių ir toliau atnaujinsite.


Pora: Klausimai, kuriuos reikia užduoti pardavėjui perkant naudotą automobilį

Kitas: Pagrindiniai naudotų automobilių punktai