Puspriekabių ir traktorių techninė priežiūra

Puspriekabių ir traktorių techninė priežiūra

Date:Jan 18, 2020

1. Padangų tikrinimas


Padangų slėgis kiekvieną mėnesį turėtų būti tikrinamas kambario temperatūroje. Jei jis yra mažesnis už įprastą standartą, padangų slėgis turi būti papildytas laiku. Oro slėgis neturi būti nei per didelis, nei per žemas, kitaip tai turės įtakos važiavimo saugai. Patikrinkite, ar padangoje nėra įtrūkimų, ir laiku pakeiskite, jei kyla galimas saugos pavojus. Keičiant padangas, modelis turėtų būti vienodas.


2. Akumuliatorių priežiūros patikrinimas


Patikrinkite, ar akumuliatorius yra saugus ir patikimas, ir ar vandenilis yra tarp viršutinės ir apatinės. Įpilkite distiliuoto vandens arba distiliuoto vandens į viršutinę liniją laiku, kai ji yra arti apatinės linijos. Neišmeskite teigiamų ir neigiamų akumuliatoriaus laidų, kad akumuliatorius būtų švarus ir sausas.


Maždaug pusę mėnesio perjungus laidą ir užvedus variklį maždaug 20 minučių, jei maitinimo šaltinis akivaizdžiai nepakankamas, jis turėtų būti įkrautas laiku.


3. Patikrinkite pagrindinio sankabos skysčio lygį


Sankabos pavara yra normali tarp aukštos ir žemos. Jei jis yra žemesnis už standartinę liniją, gali būti pažeistas pagrindinis siurblys arba pagalbinio siurblio dubuo. Kai variklis veikia, bus sunku ar neįmanoma archyvuoti. Nedelsdami kreipkitės į artimiausią remonto punktą.

Jei jums reikia naudoto traktoriaus, susisiekite su mumis

Kontaktas: ponas Wang

Tel .: +86 13562700722

El. Paštas: 13562700722@163.com

Adresas: Liangshan, Kinija

Kompanija: Liangshan Aorun automobilių prekybos Co., Ltd.


Pora: Kuo skiriasi furgonas ir furgonas?

Kitas: HOWO naudotas sunkiųjų betoninių maišyklių „Sinotruk“ dyzelinis variklis 4–15 cm3 tūrinis sunkvežimis