Eksploatavimo procedūros

Eksploatavimo procedūros

Date:Mar 19, 2020

Prieš išeidamas iš transporto priemonės, operatorius turėtų atidžiai ir atidžiai apžiūrėti transporto priemonę pagal įmonės įrangos eksploatavimo specifikacijas bei įrangos valdymo ir naudojimo standartus.


Kiekvienos dalies hidraulinės alyvos skaičiaus ir nustatyto slėgio vertės pakeisti negalima.


Dirbdami iškrovimo bake, išleidimo angoje ir varomojoje dalyje atkreipkite dėmesį į saugą.


Išlipdami iš automobilio, laikykitės nustatyto maršruto, atkreipkite dėmesį į eismo saugumą ir niekada jo neišpilkite.


Važiuojant transporto priemonėmis per tiltus, tunelius, duris, vamzdynus ir kitus įrenginius, reikia atkreipti dėmesį į aukščio ir pločio ženklus, kad būtų išvengta susidūrimų. Maišytuvo sunkvežimis gali būti praleistas tik per 3 ir 4 metrus.


Kai maišymo būgnas keičiasi iš teigiamo į atbulinį, jį reikia pakeisti sustojus, maišymo būgnas, 16 apsisukimų per minutę pakrovimo metu ir 3–5 apsisukimai per minutę važiuojant. Valydami maišytuvą, stenkitės ilgą laiką nevažiuoti dideliu greičiu.


Kai naudojate ilgą išpylimo baką, nelieskite jungties tarp pagrindinio išpylimo bunkerio ir išplėstinio išpylimo bunkerio. Operatoriams, kurie nėra savininkai, draudžiama dirbti, o vairuotojas privalo būti eksploatuojamas savininko-operatoriaus, iškraunant medžiagas statybvietėje.


Važiuojant nelygiu statybvietės keliu, automobilio polinkis neturi viršyti 15 laipsnių, o kai jis didesnis kaip 15 laipsnių, prieš važiuodami sustabdykite maišytuvą.


Atvykę į statybvietę atkreipkite dėmesį į tai, ar pamatas yra minkštas, ir išvenkite laikinų kabelių subraižymo ir pakabinimo statybvietėje važiuodami atbuline eiga. Įkeldami ar iškraudami betoną, patraukite rankinį stabdį, kad transporto priemonė neslystų žemyn. Iškraunant baką, vieną minutę leiskite jam įsibėgėti. Iškrovimo greitis atitinka siurbimo greitį, o medžiagos lygis yra apie 10cm virš bunkerio maišymo veleno.


Valant ar išimant betoną iš surinktuvo, ritininės angos ir ritininio tuščiavidurio, variklis turi būti išjungtas ir durys užrakintos. Atkreipkite dėmesį į saugą.


Apžiūrėdami mašiną ir keisdami alyvą, sustabdykite variklį ir sustabdykite variklį.


Prieš pradedant darbą, statinės vidų ir korpuso paviršių reikia nuplauti švariu vandeniu, kad betonas nesikondensuotų ant statinės sienos, ašmenų ir korpuso.


Kai maišymo mašina laikoma atvirame lauke, prieš įkraunant maišymo būgną reikia pakeisti atvirkščiai, kad būtų pašalintas vanduo ir nešvarumai iš maišymo būgno, kad būtų užtikrinta betono kokybė.


Važiuojant transporto priemone, iškrovimo bakas turi būti užfiksuotas ir nustatytas greitis nurodytu diapazonu.


Dirbant maišytuve, variklis turi būti išjungtas. Kai automobilio durys užrakintos, vamzdžio vidų reikia naudoti žemos įtampos elektrinį apšvietimą, o išorę turi saugoti specialus asmuo.


Gavęs automobilį, mašiną reikia pastatyti į nurodytą vietą, užrakinti duris, išjungti stabdžius, automobilio raktelį atiduoti į dispečerinę, kad išeitų iš darbo.Jei jums reikia naudoto maišytuvo, susisiekite su mumis

Kontaktas: ponas Wang

Tel .: + 86 13562700722

Paštas: 13562700722@163.com

Adresas: Liangshan, Kinija

Įmonė: „Liangshan aorun Automobile Trade Co, Ltd“


Pora: Kviečiame užsienio klientus apsilankyti mūsų gamykloje

Kitas: Kviečiame užsienio klientus apsilankyti mūsų įmonėje