Savivartės darbo procedūros

Savivartės darbo procedūros

Date:Jan 10, 2020

1. Patikrinimas prieš vairuojant

(1) Patikrinkite, ar transporto priemonės kėlimo aliarmas ir indikatoriaus lemputė savivarčio vairuotojo kabinoje veikia efektyviai, o visos kėlimo valdymo rankenos darbo padėtys turi būti tikslios ir patikimos.

(2) Patikrinkite, ar savivarčio hidraulinės darbinės sistemos vamzdynas ir jungtis yra tvirti, be nuotėkio, ar tepalo kontūras yra sklandus, darbas laisvas ir ar nėra jokių kliūčių.

(3) Patikrinkite, ar automatinis savivarčio užrakinimo ir atidarymo mechanizmas yra lankstus ir efektyvus, ir ar kitos techninės transporto priemonės dalys yra geros būklės.

2. Važiavimas savivarčiu

1) Savivarčio sunkvežimio vairuotojas vairuodamas privalo griežtai laikytis kelių eismo valdymo taisyklių, gamyklos saugaus eismo valdymo standartų ir „saugos gamybos taisyklių“.

(2) Prieš užvesdami transporto priemonę, apžiūrėkite aplinkines transporto priemonės sąlygas, įsitikinkite, kad ji saugu, ir tada (oro stabdžių transporto priemonė laukia, kol oro slėgio matuoklio rodmenys pasieks nurodytą vertę) pradės švilpti. Pradėję pagreitinkite nuo lėto iki greito, atsižvelgiant į būtinus veiksmus.

(3) Naudojant savivarčius krovinius, jis turi būti pakraunamas pagal nurodytą kiekį ir griežtai draudžiama perkrauti, viršsvorį ar be krovinio. Kraunant didelius ir sunkius krovinius, prekės neturi būti užstrigusios ant vežimo bėgių lentos.

(4) Savivarčiai yra tinkami birioms medžiagoms krauti. Turi būti imtasi priemonių, kad būtų išvengta vežimėlio deformacijos ir fiksavimo mechanizmo pažeidimo iškraunant. Draudžiama gabenti degius ir sprogius daiktus.

(5) Automobilyje, platformoje ne vairuotojo kabinoje, kojos pedale ir kt. Neįleidžiami keleiviai, tačiau norint įtaisyti efektyvų užraktą, gali būti pritvirtinti 1-4 pakrovimo ir iškrovimo darbuotojai.

(6) Prieš iškraudamas, savivartis kruopščiai patikrina, ar automobilio viršuje nėra laidų ar kitų kliūčių, ir tik po to, kai šalia nėra personalo. Ypatingomis aplinkybėmis operacijai prižiūrėti turi būti paskirtas specialus personalas, o aukščiau esančių laidų ar kliūčių turi būti pakankamas saugus atstumas.

(7) Pakrovus iš ekskavatoriaus į savivartį, niekam neleidžiama sėdėti kabinoje.

(8) Prieš pakeliant automatinį savivartį, užrakto kaištis turi būti ištrauktas.

(9) Savivarčio kėlimo eiga turi būti stabili ir neleidžiama lipti ant akceleratoriaus ir važiuoti esant kėlimo būsenai (išskyrus kėlimo ir pakrovimo procesą).

(10) Neleidžiama pašalinti automobilio atidarymo mechanizmo gedimo, kai automobilis keliamas. Jei reikia remontuoti, automobilis turi būti paremtas atrama, kad netikėtai nenukristų.

(11) Savivartis pasirenka lygią vietą, kur būtų galima iškrauti į duobę. Iškraunant griovį, jis turi išlaikyti atitinkamą saugų atstumą nuo duobės ir griovio krašto ir įrengti atraminę prieplauką, kad apvirstų. Iškrovimo ypač pavojingose vietose (aukšto nuolydžio kraštas ir kt.) Metu komandoms ir saugos priežiūrai paskiriami specialūs darbuotojai.

(12) Automobilis, kuriuo krenta savivartis, turi būti stabilus ir jam draudžiama kristi einant. Po išpylimo uždarykite dureles ir padėkite valdymo svirtį į neutralią padėtį.

Savivarčio techninė priežiūra gavus

(1) Remontuojant savivarą, pavarų perjungimo svirtis turi būti pastatyta į neutralią padėtį ir turi būti imamasi tokių saugos priemonių, kaip stabdžiai ir ratų gaubtas. Pavyzdžiui, atliekant automobilio kėbulo priežiūros darbus automobilio kėlimo sąlygomis, reikia imtis veiksmingų palaikymo ir kitų saugos priemonių.

(2) Kai savivartis variklis užges, patikrinkite, ar ampermetrui nėra nuotėkio. Tuo pačiu patikrinkite, ar automobilio kėlimo aliarmas ir kontrolinė lemputė kabinoje yra visiški ir veiksmingi.

(3) Nuvalykite visą automobilį, patikrinkite kiekvieno varžto fiksavimo būklę, padangos ir plieno žiedą, lakštinę spyruoklę, kėlimo kilpą, važiavimo varžtą ir kt.

(4) Patikrinkite ir papildykite tepalinę alyvą, mazutą, hidraulinę alyvą ir kt., Taip pat patikrinkite, ar nėra kiekvieno vamzdyno sujungimo.

Jei jums reikia naudoto savivarčio, susisiekite su mumis

Kontaktas: ponas Wang

Tel .: +86 13562700722

El. Paštas: 13562700722@163.com

Adresas: Liangshan, Kinija

Kompanija: Liangshan Aorun automobilių prekybos Co., Ltd.


Pora: Kaip valdyti savivartis iškraunant

Kitas: Kaip galima atlikti savivarčio sunkvežimių iškrovimą, kad būtų išvengta automobilio apvirtimo