Atsargumo priemonės vairuojant cementas tanklaivis lietingą naktį

Atsargumo priemonės vairuojant cementas tanklaivis lietingą naktį

Date:Aug 15, 2019

Atsargumo priemonės naudotų cemento tanklaivio vairavimo lietingą naktį. Daugeliui vairuotojų naudotų cemento tanklaivius, transporto priemonių vairavimo lietingą naktį rizikos veiksnys yra didesnis, todėl įsitikinkite, kad suprasti atsargumo priemonių važiuojant ir patikrinti naudotų cemento tanklaivis. Toliau pateikiami nurodymai dėl naudotų cemento tanklaivio sunkvežimiai, bendrai naudotų cemento tanklaivius.


1. kaip vandens rūkas suvyniotos ratai lietingomis dienomis bus labai didelis, todėl vairuojant naudojamas cemento tanklaivis, viadukai turi skambėti ragų ir mirksi žiburiai.


2. lietaus gali lengvai sukelti priekinio stiklo būti neryškus, todėl valytuvas turėtų būti nepertraukiamo darbo būklę. Kai lietus yra per sunkus, valytuvas taip pat turi padidinti darbo diapazoną.


3. naudotų cemento tanklaivio sunkvežimiai stiklas turi naudoti stiklo valymo skystį, o ne vandenį.


4. įplaukdami arba išplaukdami iš tunelio, įsitikinkite, kad sulėtinti ir išlaikyti atstumą nuo priekyje transporto priemonės.


5. Jei naudotų cemento tanklaivis susiduria su staiga dūmų važiuojant, ji turėtų nedelsiant sulėtinti užkirsti kelią galinio susidūrimo.


Pirmiau pateikiamos atsargumo priemonės naudotų cemento tanklaiviui važiuojant lietingą naktį. Jau daugelį metų aš užsiima naudotų cemento tanklaivio darbą. Turiu savo dėvėtų cemento tanklaivio gamintojas, kuris gali suteikti klientams kokybiškas paslaugas, geriau garantuoti naudotų cemento tanklaivio kokybės, ir suteikti klientams daugiau mąstantis paslauga.


Pora: Naudoto maišyto sunkvežimio betonui iškrauti eksploatavimo būdas

Kitas: Kaip išlaikyti puspriekabes žemoje temperatūroje