Bėginis puspriekabė

Bėginis puspriekabė

Date:Mar 13, 2020

Puspriekabė tipo puspriekabė yra puspriekabė su turėklų konstrukcija. Jis yra plačiai naudojamas ir daugiausia tinkamas vidutinio sunkumo ir birių krovinių gabenimui vidutinės trukmės ir tolimais atstumais. Jis yra lengvai pritaikomas ir tapo pirmuoju vidutinių ir ilgų atstumų krovininių transporto priemonių pasirinkimu.

1. Transporto priemonės kėbulas pagamintas iš aukštos kokybės plieno, pažangių technologijų ir griežtos gamybos. Transporto priemonės konstrukcija yra pagrįsta, patikimos eksploatacinės savybės, paprastas valdymas, o išvaizda - graži.

2. Puspriekabių rėmų serijos yra išilginės sijos konstrukcijos, o išilginė sija yra tiesi arba tiesia kakle. Tinklo aukštis yra suvirintas nuo 400 iki 550 mm mangano plokštės. Išilginė sija suvirinama automatiniu panardinamuoju suvirinimu. Rėmas nušautas. Sija skverbiasi išilgine sija ir yra suvirinama kaip visuma.

3. pakaboje naudojama nepriklausoma plieno plokštė, su štampuota standžia pakaba, kuri yra pagaminta iš tandeminių lakštinių spyruoklių ir pakabos guolių; konstrukcija yra pagrįsta, be to, ji turi tvirtą tvirtumą ir stiprumą, kuris yra naudojamas apkrovai palaikyti, kad būtų sumažintas smūgis.


Jei jums reikia naudotos puspriekabės, susisiekite su mumis

Kontaktas: ponas Wang

Tel .: + 86 13562700722

Paštas: 13562700722@163.com

Adresas: Liangshan, Kinija

Įmonė: „Liangshan aorun Automobile Trade Co, Ltd“


Pora: Milteliai ir puspriekabė

Kitas: Puspriekabė „Bin Grid“