Traktoriaus atbulinės eigos metodas

Traktoriaus atbulinės eigos metodas

Date:Jan 10, 2020

1. Prieš palikdami automobilį, turite atidžiai patikrinti automobilį, ypač stabdžius ir sankabą, stabdžių oro slėgio alyvą ir vandenį vandens bake, tačiau padangos taip pat yra labai svarbios.


2. Važiuojant reikia pamatyti, ar gale nėra aplenkimų, ir aplenkiant pakeisti juostą, nes pakeisti antrinę juostą dėl puspriekabės ilgio nėra lengva. Taip pat būtina stengtis kiek įmanoma važiuoti važiuojamąja dalimi. Jei aplenksite aplenkimo juostą, galėsite sutaupyti degalų ir automobilių.


3. Nesvarbu, einate į priekį ar kuriate atsargines kopijas, nesvarbu, kokioje situacijoje atsidursite, neturėtumėte skubėti ir panikuoti, o tai nepadeda vairuoti.


Pabandykite atbuline eiga iš kairės pusės (jei įmanoma). Kairę pusę patogu stebėti atbuline eiga. Važiuodami atbuline eiga, pirmiausia pažvelkite į nugarą, o tada atkreipkite dėmesį į galinio vaizdo veidrodėlius iš abiejų pusių. Šoninis atstumas dešinėje pusėje yra didesnis nei kairėje pusėje.


Kadangi priekinio rato posūkio spindulys yra didesnis nei užpakalinio rato, automobilio priekis, važiuodamas atbuline eiga, pasislenka į išorę, o nesukreipdamas dėmesio į šį tašką, nesunkiai įbrėžk dešinę pusę. Važiuojant atbuline eiga greičiu dažniausiai naudojamas tuščiosios eigos greitis, o automobilio kėbulas turi būti laiku pataisytas. Kiekvieno automobilio atskaitos taškas yra skirtingas, o važiavimo kryptis skiriasi, todėl čia nėra tas pats.


Traktorius yra bendras didelis sunkvežimis ar puspriekabė, tempiama įrankiais tarp priekio ir bagažinės. T. y., Traktoriaus priekis gali atsiskirti nuo originalios bagažinės ir ištraukti kitą bagažinę, o bagažinė taip pat gali atsiskirti nuo originalios bagažinės ir būti traukiama kitų galvų. Priekis su vairuotojo galia vadinamas traktoriumi, o galinis be važiavimo galios - priekaba. Priekaba velkama vilkiku.

Jei jums reikia naudoto traktoriaus, susisiekite su mumis

Kontaktas: ponas Wang

Tel .: +86 13562700722

El. Paštas: 13562700722@163.com

Adresas: Liangshan, Kinija

Kompanija: Liangshan Aorun automobilių prekybos Co., Ltd.


Pora: Kas yra savivarčio techninė priežiūra kasdien?

Kitas: Vairavimo atsargumo priemonės