Maišymo įranga

Maišymo įranga

Date:May 26, 2020

Maišymo įtaisą daugiausia sudaro maišymo būgnas ir jo pagalbinės atraminės dalys. Maišymo būgnas yra konteineris betonui krauti. Besisukdamas betonas juda mentės spiralės kryptimi ir yra maišomas ir maišomas nepertraukiamo kėlimo ir tekinimo metu. Šėrimo ir transportavimo metu maišymo būgnas sukasi į priekį, o betonas juda į vidų išilgai ašmenų. Išmetant maišymo būgnas apsisuka ir betonas išleidžiamas išilgai ašmenų.


Ašmenys yra pagrindinis maišymo įrenginio komponentas. Pažeidus ar stipriai nusidėvėjus, betonas gali netolygiai maišytis. Be to, jei ašmenų kampas nėra tinkamai suprojektuotas, tai taip pat paskatins betoną atsiskirti.

Mūsų įmonė teikia sunkvežimius ir priekabas visame pasaulyje, tokius kaip savivarčiai, traktoriai, krovininiai automobiliai, betono maišyklės, terminalo vilkikai, kasybos savivarčiai, vandens sunkvežimiai, kuro sunkvežimiai, birūs cementiniai sunkvežimiai, kanalizacijos sunkvežimiai, gatvių šlavimo mašinos, šiukšliavežės Kompresoriniai sunkvežimiai, žemos kokybės šasi priekabos, plokščiadugnės priekabos, savivarčiai, autocisternos ir kt.


Mūsų produktai yra eksportuojami į daugelį šalių: Nigerijoje, Tanzanijoje, Etiopijoje, Sojaus Arabijoje, Angoloje, Liberijoje, Zambijoje, Kolumbijoje, Brazilijoje, Vietname, Indonezijoje, Filipinuose, Pakistane, Bangladeše, Mongolijoje, Fidžyje, Konge, Jungtiniuose Arabų Emyratuose ir daugelyje kitų šalių. daugiau.


Turėdami profesionalią komandą, aukštos kokybės produktus ir mažas kainas, prašome suteikti mums galimybę jus aptarnauti, mes jūsų nenuvilsime.


Pora: Naujas užsakymas

Kitas: Naujas užsakymas