Patarimai, kaip vairuoti įvairaus tipo lenkimo sunkvežimius

Patarimai, kaip vairuoti įvairaus tipo lenkimo sunkvežimius

Date:May 31, 2019

Patarimai, kaip vairuoti įvairaus tipo aplenkiančius sunkvežimius.Kai kai kurie naudoti sunkvežimiai važiuoja kalnų keliais, kai kuriems vairuotojų draugams reikia išmokti tam tikrų vairavimo įgūdžių važiuojant kalnų keliais dėl ypatingo kelio pobūdžio, ypač kai aplenkia. Šiandien aš jums pateiksiu išsamų įvadą.


Naudoti savivarčiai sunkvežimiai prieš įvažiuodami į kreivę turėtų išjungti oro kondicionierių, nes mažų poslinkių transporto priemonėms oro kondicionavimas vis dar daro didelę įtaką. Apvažiavimas kalnų keliais neturėtų aplenkti kreivių, nes matymo laukas yra per siauras, susidūrus su artėjančia transporto priemone, ypač greitai atvažiuojančia transporto priemone žemyn kalnu, įvyks rimta avarija. Tai taip pat bus padaryta per kreivę. Jei susidursite su automobilio savininku, kuris tvirtai ketina važiuoti tiesiu keliu, vienintelis būdas yra išjungti oro kondicionierių prieš posūkį ir atidaryti atstumą, o įvažiuoti ir išvažiuoti iš kreivės didesniu greičiu nei priešais važiuojantis automobilis. Jei transporto priemonė yra priešinga, tačiau esant pakankamam atstumui, transporto priemonė bus lemiamai pranokta esant galingiausiam naudojamo savivartis variklio greičiui.


Vienas iš jų yra sunkvežimių ūkio traktorius, lėtas kaip sraigė. Tokio tipo automobilį nėra sunku pralenkti, nes mažo poslinkio automobilis turi silpnus pagreičio sugebėjimus kalnų keliuose, tačiau labai „greitai“ susidoroti su šių lėtų automobilių pagreičiu. Tokio tipo automobiliui, kol rasite tinkamą tiesų kelią, paprastai turėsite galimybę jį aplenkti įsibėgėjus varikliui. Kita yra tai, kad lėtas automobilis priekyje yra automobilis, vairuojamas naujokų. Tokio tipo automobilis taip pat nėra aktualus, nes naujokai turi savęs pažinimo, eidami tiesiai bus mandagūs ir turės daug galimybių pranokti.


Labiausiai baiminamasi, kad priekyje važiuojanti transporto priemonė taip pat yra naudotas savivartis, o vairuotojas nėra naujokas, tačiau nėra įpratęs važiuoti kalnų keliais, o tai lemia lėtą ir tiesią kreivę, taigi jos bus daugiau sunku pranokti. Jei susidursite su automobilio vairuotoju, kuris nėra įsitikinęs, kad su jumis konkuruos, jį aplenkti bus labai sunku. Be tam tikrų įgūdžių beveik nėra šansų. Tokiu atveju negalima įveikti vien tik transporto priemonės greičio padidinimo. Atsižvelgiant į sąlyginai kvalifikuotus vairavimo įgūdžius, vis dar reikia tam tikrų įgūdžių.


Apvažiavus kalnų keliu, vairuotojams ir draugams dar labiau reikia vairuoti atsargiai. Atsižvelgiant į skirtingų modelių aplenkimo objektus, vairavimo įgūdžiai taip pat labai skiriasi. Toliau stebėkite svetainę ir sužinokite daugiau apie naudotus savivarčius


Pora: Kaip veikia naudotas maišytuvas?

Kitas: Esminiai žieminių gamintojo techninės priežiūros punktai naudotiems maišytuvams