Kokios yra greito naudojamų maišytuvų degalų sąnaudų priežastys?

Kokios yra greito naudojamų maišytuvų degalų sąnaudų priežastys?

Date:Nov 05, 2019

Kokia yra greita naudotų maišytuvų degalų sąnaudų priežastis? Važiuodami naudotu maišytuvu pastebėjome, kad degalų sąnaudos yra ypač greitos. Paaiškinkime jums, kodėl naudotas maišytuvas greitai sunaudoja degalus.


1. Jei pastebėsite, kad automobilio riedėjimo atstumas yra žymiai trumpesnis nei anksčiau, turėtumėte patikrinti, ar padangos oro slėgis atitinka oro slėgio standartą. Jei padangos nėra pakankamai užpildytos, degalų sąnaudos padidės. Jei tai nėra oro slėgio problema, turite patikrinti padangų nusidėvėjimo laipsnį. Jei padangos labai dėvisi, jos dažnai slys ir padidins degalų sąnaudas.


2. Jei vairuojant ar užvedant ratus pasitaiko nenormalių garsų, reikia laiku patikrinti guolių ir stabdžių sistemos veikimą. Jei ratai sukasi netinkamai, tai paveiks greitį ir padidins degalų sąnaudas.


3. Sugadinus automobilio temperatūros valdymo jungiklį ir termostatą, degalų sąnaudos padidės. Dėl temperatūros reguliavimo jungiklio ir termostato pažeidimo vandens temperatūra sumažės arba padidės, dėl to EFI transporto priemonės kompiuteris duos neteisingus užsidegimo ir degalų įpurškimo signalus, prasta benzino pompa ir žymiai padidės degalų sąnaudos.


Aukščiau paaiškinta, kas yra greitų naudotų maišytuvų degalų sąnaudų priežastis. Aš tikiu, kad visi tai žino. Sveikiname visus atvykstančius į mūsų įmonę pirkti!


Pora: Kasdien naudojama naudotų maišytuvų techninė priežiūra sutelkta į rūdžių prevenciją

Kitas: Kaip reikia prižiūrėti naudotą maišytuvą?