Kokie yra statybinių transporto priemonių tipai ir koks jų naudojimas

Kokie yra statybinių transporto priemonių tipai ir koks jų naudojimas

Date:Nov 26, 2020

Yra daug tipų statybinių sunkvežimių, tokių kaip betono maišytuvai, kranai ir materialūs transporto sunkvežimiai.

Pagrindinis betono maišytuvo sunkvežimio tikslas yra transportuoti mišrų betoną ar skiedinį į didelę statybvietę. Transportavimo metu bakas ir toliau sukasi, kad betonas per nurodytą laiką neatsiskirtų, o agregatas neskęstų. Betono maišytuvas sunkvežimis taip pat gali būti naudojamas transportuoti tą patį kiekį vandens.

Kranai skirstomi į sunkvežimiuose montuojamus kranus, bokštinių kranų ir kt. Yra daug sunkvežimių montuojami kranai, pavyzdžiui, Universiade Opeli tiesios rankos sunkvežimių montuojamas kranas. Sunkvežimių montuojamas kranas turi daug naudojimo būdų, pavyzdžiui, kai kurios gamyklos įrangos kėlimas, siekiant palengvinti darbuotojų darbą. Montavimas; kranai statybvietėje, siekiant padėti statybininkams statybose; kranai uosto terminale gali lengvai perkelti sunkiasvorius krovinius į sunkvežimius. Trumpai tariant, kranai gali sumažinti žmogaus darbo krūvį ir pagerinti darbo efektyvumą.

Materiali transporto priemonė taip pat yra tam tikra statybinė inžinerinė transporto priemonė. Dongfeng Tianlong miltelių medžiagų transporto priemonė yra geriausia materialiųjų transporto priemonių. Jis turi vidutinį dydį ir gražią išvaizdą. Jis naudojamas cementui, kalkių milteliams ir gėrai transportuoti. Sausos miltelių medžiagos, kurių skersmuo yra mažesnis arba lygus 0,1 mm, pvz., dalelės, daugiausia naudojamos statybvietėse ir cemento gamyklose, taupant pakavimo medžiagas ir rankiniu būdu pakraunant bei iškraunant.


Pora: Senų klientų užsakymas

Kitas: Kokie yra savivarčiai įgūdžiai