Kokie yra cemento maišytuvo darbo metodai?

Kokie yra cemento maišytuvo darbo metodai?

Date:Jun 22, 2020

Cemento maišyklės veikimo principas Cemento maišytuvas taip pat vadinamas betono maišyklė, betono maišyklė, daugiausia naudojama cemento gabenimui betono maišymo stotyje. Paprasti yra „Dongfeng“ cemento maišytuvas ir „Howo“ cemento maišytuvas. Toliau aprašomi cemento maišyklės sunkvežimių priedai ir darbo principai.

Pagrindiniai specialūs cementinio maišytuvo priedai yra jėgos paėmimas, priekiniai ir galiniai maišymo būgno laikikliai, reduktorius, hidraulinė sistema, maišymo būgnas, valdymo mechanizmas, valymo sistema ir kt. Veikimo principas yra tas, kad važiuoklės važiuoklės galia automobilis išimamas per variklį, varomas hidraulinės sistemos hidraulinis siurblys, o mechaninė energija paverčiama hidrauline energija, perduodama hidrauliniam varikliui. Tada variklis varo greičio reduktorių, o greičio reduktorius - maišymo sistemą, kad atliktų betono maišymą.

Derybos telefonu: derėkitės dėl transporto priemonių modelių ir produktų kainų susisiekdami telefonu arba patikrindami vietoje arba bendraukite internetu! +86 13562700722

Pora: Nauji naudotų automobilių užsakymai

Kitas: Cemento maišytuvo vaidmuo