Ką jie reiškia traktoriui 6x4 6x2?

Ką jie reiškia traktoriui 6x4 6x2?

Date:Jan 10, 2020

„6x4“ yra dviguba galinė ašis. Iš viso modeliui su viena priekine ašimi yra 6 ratai ir 4 varantieji ratai; modeliui su dviguba priekine ir viena galine ašimi iš viso yra 6 ratai ir 2 varantieji ratai. Galinis automobilio tiltas yra tiltas už automobilio. Jei priekinė ašis nėra varomoji ašis, tada galinė ašis yra varomoji ašis. Šiuo metu, be guolio funkcijos, jis taip pat vaidina važiavimo ir lėtėjimo, taip pat diferencialo greičio vaidmenį. Jei tai keturių varančiųjų ratų pavara, paprastai priekinėje galinėje ašyje yra transmisijos dėklas.


Priekinė ir galinė ašis nurodo priekinę ir galinę ašis. Priekinę ašį sudaro spyruoklė, vairo pavara, pusiausvyros velenas ir kt., Galinę ašį taip pat sudaro varantysis velenas, transmisijos pavara ir tt. Krovininio automobilio kelių ašių galinė dalis taip pat yra padalinta į varančiąją galinę ašį ir ne vairuojančią galinę ašį. Nevažiuojanti galinė ašis yra dalis, kurioje nėra transmisijos veleno jungties ir nepriklauso varomam ratui. Paprastai tai yra sunkvežimio ir traktoriaus galva, turinti daugiau nei 3 ašis.

Išplėsti duomenys:


1. Atliekant 1 lygio techninę priežiūrą, turi būti tikrinami traukos pagrindo komponentai, ypač traukos kaiščio, traukos kaiščio plokštės, pusės horizontalios ašies ir kitų dalių dilimas, o dalys suteptos; atraminio pagrindo varžtai turi būti priveržti, o prireikus - pakeisti; montavimo prošvaisa tarp fiksavimo kablio ir traukos kaiščio turi būti sureguliuota reguliuojant varžtą, o varžtas užrakinamas po reguliavimo.


2. Išardydami traukos pagrindą apžiūrai, atkreipkite dėmesį į tai, ar pati traukos bazė nėra įtrūkusi ir ar nėra susidėvėjusi. Jei yra įtrūkimų ar rimto susidėvėjimo, dėl ko traukos pagrindas deformuotas ar per plonas, pakeiskite jį naujomis dalimis; patikrinkite spynos skylę, naudokite traukos kaištį, kad atitiktumėte patikrinimą. Jei nusidėvėjimas viršija ribą ir susidaro didelis atitikimo tarpas, suvirinkite ir perdirbkite iki reikiamo dydžio remontui arba pakeiskite užrakto kabliuką ir užrakto bloką. Ir nusidėvėjimo žiedą taisykite;


Patikrinkite laisvą tarpą tarp atramos ir korpuso, jei tvirtinimas laisvas, pakeiskite guminę elastinę veleno įvorę; patikrinkite fiksavimo mechanizmą, atsiejimas ir sukabinimas turi būti sklandūs ir tiesūs, saugos įtaisas turi būti stabilus ir patikimas, jei yra kokių nors anomalijų, patikrinkite kablio įtempimo spyruoklę ir skaičių rankenos įtempimo spyruoklę, patikrinkite saugos mechanizmą, jei spyruoklė elastingumas susilpnėjęs, pakeiskite naują dalį.

Jei jums reikia naudoto traktoriaus, susisiekite su mumis

Kontaktas: ponas Wang

Tel .: +86 13562700722

El. Paštas: 13562700722@163.com

Adresas: Liangshan, Kinija

Kompanija: Liangshan Aorun automobilių prekybos Co., Ltd.


Pora: Skirtumas tarp sunkiasvorių sunkvežimių ir lengvųjų sunkvežimių

Kitas: Kaip valdyti savivartis iškraunant