Ką reikia žinoti norint vairuoti mikserį? Į ką turėtume atkreipti dėmesį?

Ką reikia žinoti norint vairuoti mikserį? Į ką turėtume atkreipti dėmesį?

Date:Mar 03, 2020

Atkreipkite dėmesį į saugumą: automobilis yra aukštas, automobilio modelis yra didelis, be to, yra daugybė negyvų kampų, todėl važiuojant atbuline eiga ir posūkiu būtina sulėtinti tempą. Šiuo metu įvyksta daugybė apsivertimų ir avarijų. Protingas veikimas: 1. Važiuodami maišytuvu, atkreipkite dėmesį į degalų taupymą. Dėl gerų vairavimo įpročių kiekvieną mėnesį gali likti keturi pinigai iš degalų; 2. Maišytuvo važiuoklės važiavimo būdas skiriasi nuo automobilio. Naujasis vairuotojas turėtų pasidomėti senojo vairuotojo vairavimo įgūdžiais, kitaip bus visokių degančių sankabos plokštelių, jau nekalbant apie transporto priemonės kokybę, o tai labai neteisinga. 3. Kai maišytuvas yra montuojamas eksploatuojant, reikia atkreipti dėmesį į teigiamos ir neigiamos konversijos krypties stabilumą, sklandų veikimą, maišytuvo būgno sukimosi inerciją, staigų apsisukimą, kuris padarys didelį poveikį ir padidins įtrūkimų rizika plieninės konstrukcijos suvirinimo vietose. Transporto priemonės techninė priežiūra: 1. Atidžiai perskaitykite maišytuvo eksploatavimo instrukcijas. Mūsų „Huajian“ maišytuvo eksploatavimo instrukcijose nurodomos visos dalys, kurias reikia reguliariai papildyti tepalu, variklio alyvos ir hidraulinės alyvos ženklai ir keitimo laikotarpiai, kurių reikia laikytis. 2. Transporto priemonės važiuoklės techninės priežiūros ciklas turi būti griežtai atliekamas. Jei kai kurie gamintojai griežtai neatlieka techninės priežiūros ciklo ar keičia atsargines dalis kitose remonto dirbtuvėse ir vėliau sukelia transporto priemonės nuostolių, jie neprašys kompensacijos. 3. Kasdien naudodamiesi automobiliu, atsargiai išvalykite bako išorinę ir vidinę ertmes, nes kitaip jūsų automobilis bus užpildomas vis rečiau. Be valymo likusiomis medžiagomis, taip pat turėtumėte išvalyti transporto priemonę, pavyzdžiui, ritinius, ritinius ir kitas vietas. Dažnai yra akmens likučių, kurie laikui bėgant sutrumpins įprastą jūsų plieno konstrukcijos tarnavimo laiką. Nelaimingų atsitikimų valdymas: nesakysiu, kad maišytuvo tvarkymo būdai yra ne tik betono pakrovimas, bet ir bendrosios paskirties transporto priemonės. Tikrai eksploatuojant transporto priemonės gali apvirsti arba maišymo būgnas nustos važiuoti. Šiuo metu turėtume stengtis, kad betoninės medžiagos būtų nutekamos, arba maišymo būgnas bus pašalintas į metalo laužą. Taigi užsirašykite gamintojo telefono numerį. Dažniausiai naudojamas būdas - vairuoti gerą maišytuvą šone, o po to trumpai sujungti hidraulines dalis ant apgadintos transporto priemonės, tai yra, naudoti geros transporto priemonės hidraulines dalis, kad būtų galima vairuoti maišymo būgną ant sustojusios transporto priemonės. pirmiausia nusausinti medžiagas, o po to jas remontuoti atskirai.


Pagrindinė purvo maišytuvo paskirtis yra gabenti betoną ar skiedinį, kuris buvo sumaišytas betono maišyklėje, į statybvietę; nes betono maišyklės maišymo rezervuaras yra reguliuojamas sukimosi greičio maišymo greičiu, todėl betonas gali būti gabenamas maišytuvu, kad būtų užtikrinta, jog nurodytas atstumas ir laikas nebus atskirti ir šiurkštus užpildas nesusitvarkys, išlaikykite gerą darbingumą; betono maišyklė daugiausia naudojama komercinių betono stočių statybai ir didelio masto projektams. Jame turi būti sumontuota pakelta maišymo stotis (mašina), kuri galėtų leisti automobiliui cisternai laisvai praeiti ir priimti medžiagas; Be to, betono maišytuvas turi tikslą, kuris gali pernešti tokį patį kiekį vandens kaip krovininis betonas.


Cemento maišytuvo valdymas yra labai svarbi grandis. Tik tinkamai eksploatuojant, transporto priemonės tarnavimo laikas gali būti pailgintas, ir dėl to nebus saugos įvykių. Štai keletas patarimų jums: 1. Maišytuvo važiuoklė skiriasi nuo automobilio. Naujasis vairuotojas turi pasidomėti senojo vairuotojo vairavimo įgūdžiais, kitaip sankabos plokštė sudegs. Tai nėra transporto priemonė Kokybės problemas sukelia netinkamas eksploatavimas. 2. Kai sumontuojamas maišymo sunkvežimis, reikia atkreipti dėmesį į teigiamos ir neigiamos konversijos krypties stabilumą, sklandų veikimą, maišytuvo būgno sukimosi inerciją, staigų apsisukimą, kuris padarys didelį poveikį ir padidins įtrūkimų rizika plieninės konstrukcijos suvirinimo vietose. Tai taip pat neteisingas būdas veikti. Prašau atkreipti į tai dėmesį. 3. Važiuodami maišytuvu, atkreipkite dėmesį į degalų taupymą. Geri vairavimo įpročiai gali sutaupyti daug pinigų kiekvieną mėnesį, o tai yra labai svarbu.

Jei jums reikia betono maišyklės, susisiekite su mumis

Kontaktas: ponas Wang

Tel .: +86 13562700722

El. Paštas: 13562700722@163.com

Adresas: Liangshan, Kinija


Pora: Koks yra bendras betono maišyklės pajėgumas?

Kitas: Maišyklių klasifikacija