Kuo skiriasi furgonas ir furgonas?

Kuo skiriasi furgonas ir furgonas?

Date:Jan 17, 2020

1 、 Skirtinga struktūra


Uždaras sunkvežimis: sunkvežimis su krovinio vieta kabinoje. Pvz .: nuimkite galines 5 sėdynes, kad patrauktumėte prekes.


Mikroautobusas: furgonas, kuris uždaro krovinių skyrių ir visiškai atsiskiria nuo kabinos. Tokie kaip: specialus automobilis šaldytuvui.
2 、 Skirtingos programos


Furgono sunkvežimis neprivalomas: galinės, kairės ir dešinės durys, visiškai uždarytos, pusiau uždarytos, šiukšliadėžės tinklelis. Naudingojo modelio privalumai yra lankstumas, patogus eksploatavimas, didelis efektyvumas, didelis gabenimo tūris, visiškas erdvės panaudojimas, saugumas, patikimumas ir kt. Jis yra plačiai naudojamas gabenant visų rūšių prekes. Tai tinka visoms gamykloms, prekybos centrams ir asmenims. Tai bet koks oras. Jis gali būti naudojamas visų rūšių tarpmiestiniuose keliuose ar miesto vietose.


Uždaras sunkvežimis: uždaras sunkvežimis dažniausiai naudojamas mažoms transporto priemonėms, gabenančioms krovinius, daugiausia asmeniniam transportavimui.


3 、 Skirtingos savybės


Furgonai: furgonai yra lankstūs, lengvai valdomi, efektyviai eksploatuojami, dideli gabenant, visiškai išnaudojant erdvę, saugumą ir patikimumą.


Uždaras sunkvežimis: Nors uždaro sunkvežimio transportavimo tūris yra mažesnis nei furgono tipo sunkvežimio, jis yra lankstus ir tinkamas asmeniniam naudojimui.

Jei jums reikia naudoto traktoriaus, susisiekite su mumis

Kontaktas: ponas Wang

Tel .: +86 13562700722

El. Paštas: 13562700722@163.com

Adresas: Liangshan, Kinija

Kompanija: Liangshan Aorun automobilių prekybos Co., Ltd.


Pora: Puspriekabės stabdžių sistemos principas

Kitas: Puspriekabių ir traktorių techninė priežiūra