Kokia yra savivartis sunkvežimių patirtis

Kokia yra savivartis sunkvežimių patirtis

Date:Jan 19, 2020

1. Dauguma savivarčių yra varomi dyzeliniais varikliais. Po maišymo jie turėtų kurį laiką nenaudoti darbo ir laukti, kol vandens temperatūra pakils iki 45 ℃.


2. Prieš pradėdami, pirmiausia patikrinkite, ar kėbulo kėlimo jungiklis arba valdymo svirtis yra išjungtoje padėtyje, ir tuo pačiu metu patikrinkite, ar durys teka, ir išsiųskite šviesos signalą, kad būtų galima įjungti pirmą pavarą. Tada patikrinkite iš atbulinės eigos veidrodžio arba galinio kabinos lango ir įsitikinkite, kad nėra neįprasto kūno, tada galite pakeisti antrą ir trečią pavaras, kad įvažiuotumėte į įprastą vairavimą.3. Važiuojant pavaros parenkamos realiu laiku atsižvelgiant į kelio paviršiaus pasikeitimą, kad būtų išvengta ilgalaikio maišytuvo šviesos ir šešėlio perkrovos. Taip pat būtina nustatyti, ar kėbulo ir medžiagų aplinkoje nėra neįprastos aplinkos, nes kėbulo pasvirimo lygis ir maišytuvo garsas keičiasi.


4. Savivartis sunkvežimis turi būti kontroliuojamas neviršijant vardinės galios. Dėl dažno važiavimo statybvietėje kartais kelio būklė yra labai prasta. Jei perkraunama, plieno plokštė, sija, ašis ir kiti komponentai bus pažeisti per anksti, o tuo pačiu metu padidės transporto priemonės inercija ir nusileis stabdymo funkcija, dėl to įvyks chaosas.


5. Savivarčiai yra naudojami transportuoti trumpomis pertraukomis kiekvieną dieną ir naktį, todėl atbuline eiga yra daug kartų. Dėl šios priežasties geriau turėti specialų asmenį, kuris vadovautų atbuline eiga, o vairuotojas taip pat turėtų pasirinkti gerą atbulinės eigos padėtį, kad išvengtų susidūrimo ar nesukeltų pavojaus aplinkinių ramybei.


6. Griežtai draudžiama priimti žmones ar maišyti keleivius ir krovinius į kūną. Niekam neleidžiama lipti ant transporto priemonės ar išlipti iš jos ar atlikti tepimo tarpininkavimą vairuojant. Jei kėbulas pažeistas, birios medžiagos neturi būti pakraunamos, kad būtų išvengta išsiliejimo kelyje.


7. Pakrovimas leidžiamas tik sustabdžius ir sustabdžius savivartis. Pakrovimo metu pakeltą kibirą ar kibirą draudžiama pervažiuoti per savivarčio kabiną, kad būtų užtikrinta darbuotojų ramybė. Liejant, veiksmas turėtų būti švelnus ir stabilus ir tik arti kūno. Nekraukite automobilio neapgalvotai, kad nepažeistumėte kėbulo. Pakrovus didelį, didesnį kaip 1 tonos akmeninį bloką, jis turi būti pakeliamas kranu ir išdėstomas išsamiai ir simetriškai. Jei reikia, jis tvirtai pridedamas, kad akmuo nebūtų pakrautas ar pasuktas apvirsti.


8. Vežant cemento skiedinį ir kitas praskiestas medžiagas, krovumas turi būti nustatomas atsižvelgiant į vartų kelią, kuris neviršija 4/5 įprastinės vardinės vertės, kad būtų išvengta apvirtimo ir netvarkos važiuojant pro nenuoseklus skyrius.


9. Iškrovimo metu vairuotojas turi saugoti akis nuo galinio lango. Jei ratų siena nusileidžia ir kėbulas pakreipus kėbulą pasvirusi, kėbulas turi būti nedelsiant nuleistas, perkeltas ir iškrautas.


10. Iškraunant ant rampos, savivartis turi būti pastatytas su galva žemyn ir išilgai šlaito, ir tik tada, kai kažkas nukreipia, jis gali būti pakeltas išmetimui, o iškrovimas ant skersinio šlaito turi būti apribotas, kad būtų išvengta apvertimas.


Jei jums reikia naudoto savivarčio, susisiekite su mumis

Kontaktas: ponas Wang

Tel .: +86 13562700722

El. Paštas: 13562700722@163.com

Adresas: Liangshan, Kinija

Kompanija: Liangshan Aorun automobilių prekybos Co., Ltd.Pora: Kiek dydžių yra automobilyje su savivarčiu?

Kitas: Kodėl betono maišyklė vis dar sukasi kelyje?