Koks yra bendras betono maišyklės pajėgumas?

Koks yra bendras betono maišyklės pajėgumas?

Date:Mar 04, 2020

1. Betono maišyklės modelis


Specialus sunkvežimis, naudojamas statyboms betonui gabenti; dėl savo formos dar žinomas kaip sraigių sunkvežimis. Tokio tipo sunkvežimiuose sumontuotas cilindrinis maišymo būgnas mišriam betonui gabenti. Transportavimo metu maišymo būgnas visada sukasi, kad užtikrintų, jog gabenamas betonas nesusitvirtins. Po betono transportavimo maišymo būgno vidus paprastai plaunamas vandeniu, kad sukietėjęs betonas neužimtų vietos ir sumažėtų maišymo būgno tūris.


2. Kaip tai veikia


Galia išvedama per II klasės važiuoklės visos galios galią ir per transmisijos veleną perduodama hidrauliniam siurbliui. Hidraulinio siurblio sukuriama hidraulinė energija per tepalo vamzdį perduodama į hidraulinį variklį. Hidraulinis variklis hidraulinę energiją paverčia kinetine energija ir per reduktorių perduoda ją į maišymo baką, kad sumažintų greitį ir padidintų sukimo momentą. Reguliuojant (dvigubos funkcijos kintamo) hidraulinio siurblio rankenos kampą, įgyvendinamas maišymo rezervuaro sukimas pirmyn ir atgal ir greitis. Norint pasiekti betono pakrovimą, maišymą, maišymą, išpylimą ir kitas operacijas.


3, priežiūra

Protingai nustatykite apsaugos laikotarpį. Automobilių apsaugos ciklas nurodo atstumą ar automobilio apsaugos laiką. Praktinio taikymo metu savininkas turėtų tinkamai sureguliuoti apsaugos ciklą, remdamasis automobilių gamintojo rekomenduotu apsaugos ciklu ir susisiekdamas su paties automobilio įgūdžiais ir pritaikymo prielaida. Paprastai tariant, naujas automobilis gali būti naudojamas esant geresnėms kelio sąlygoms be pernelyg dažnos apsaugos, gamintojo įprastą apsaugos ciklą laikant viršutine riba; nors automobilio įgūdžiai yra prasti arba prielaida yra prasta, apsaugos ciklas turėtų būti tinkamai sutrumpintas.Jei jums reikia naudoto maišytuvo, susisiekite su mumis

Kontaktas: ponas Wang

Tel .: + 86 13562700722

Paštas: 13562700722@163.com

Adresas: Liangshan, Kinija

Įmonė: „Liangshan aorun Automobile Trade Co, Ltd“
Pora: Kuo skiriasi betoninis maišytuvas ir tanklaivis?

Kitas: Ką reikia žinoti norint vairuoti mikserį? Į ką turėtume atkreipti dėmesį?