Kokia yra betoninių maišyklių sunkvežimių paskirtis?

Kokia yra betoninių maišyklių sunkvežimių paskirtis?

Date:Mar 19, 2020

(I) Darbo principas

Integruoti peiliukai yra naudojami nuolat priversti betoną sujudėti, kad jis per tam tikrą laiką (ne ilgiau kaip 90 minučių) nesukietėtų, kad maišytuvas galėtų pasiekti naudojimo reikalavimus pasiekęs statybvietę.

(Dvi) konstrukcijos charakteristikos

Maišytuvo būgnas

Maišymo būgnas yra pagrindinis visos maišymo transporto priemonės komponentas. Kaip konteineris betonui laikyti, jis vaidina lemiamą vaidmenį užkertant kelią jo sukietėjimui ir atskyrimui. Jį sudaro maišymo cilindras ir atraminis ratas.

Cilindras suvirinamas priekine kūgio dalimi, užpakaline kūgio dalimi, cilindrine dalimi, galva, peiliuku, padavimo kūgiu ir hipodromu. Priekinis galas yra sujungtas su reduktoriumi, o užpakalinė dalis ant rėmo yra paremta atraminiu ratu. Atraminis ratas atlieka būgno korpuso palaikymo vaidmenį ir yra sudarytas iš guolio, guolio sėdynės, veleno ir guolio.

Maišymo cilindras pagamintas iš labai stiprių plieninių plokščių, o ašmenys - iš didelio stiprumo smulkiagrūdžio legiruotojo plieno (jo atsparumas dilimui yra 1,6 karto didesnis nei Q345), kurio atsparumas dilimui yra didesnis. Galva yra suformuota vienkartiniu verpimu ir yra pakankamai tvirta ir tvirta po suvirinimo armavimo plokšte.

Tiekimo kūgis tiesiogiai veikia visos transporto priemonės padavimo greitį. Jei greitis yra per didelis, atskyrimas įvyks, o tiekimo greitis bus per lėtas, o tai turės įtakos darbo efektyvumui. Todėl tiekimo kūgio konstrukcija yra piltuvo formos, didelio skersmens, o tiekimo greitis palaikomas 3,2m3 / min. Tai gali užtikrinti sklandų tiekimą ir užkirsti kelią betono perpildymui.

Lenktynių keliai yra kaltiniai ir yra kalti vientisai. Po to, kai visas cilindras yra suvirintas, išorinis žiedas yra apdorojamas, kad būtų užtikrinti bendraašiškumo reikalavimai.

Optimali maišymo būgno konstrukcija turi patikimą konstrukcijos tvirtumą, gerą atsparumą dilimui, sklandų tiekimą ir išpylimą, be to, ypač mažą likutinį kiekį. Jis gali tiek maišyti betoną, tiek maišyti gabenamą paruoštą betoną be jokio atskyrimo. Užtikrina betono homogeniškumą.

Subrėmelis

Maišytuvo sunkvežimis yra pagrindinė apkrovą laikanti dalis. Jį palaiko beveik visos apkrovos eksploatacijos metu. Be smūgio apkrovos, atsirandančios dėl iškilimų kelyje ir pagreičio bei lėtėjimo eksploatacijos metu, labai svarbi rėmo konstrukcija. Aukšti reikalavimai.

Visas pagalbinis rėmas yra sudarytas iš pagrindinės sijos, priekinio atraminio rėmo ir užpakalinio atraminio rėmo.

Pagrindinė sija priima integruotą dėžutės tipo konstrukcinę siją, kuri iš esmės padidina jo atsparumą sukimui, atsparumui lenkimui ir tempimą, kad būtų užtikrintas standumo reikalavimas. Tarp dviejų pagrindinių sijų sumontuota pagalbinė sija, kad būtų galima sureguliuoti kiekvienos pagrindinės sijos sekcijos tvirtumą. , Kad apkrova būtų tolygiau paskirstyta per visą rėmo ilgį.

Mankštos metu neišvengiama susidurti su avarinėmis situacijomis ir stabdyti. Dėl to sukelta inercijos jėga yra labai didelė. Be to, pats maišymo būgnas turi tam tikrą polinkio kampą, todėl priekinio rėmo apkrova yra palyginti maža. Jis yra daug didesnis, o ši apkrovos dalis daugiausia taikoma šešiems varžtams, jungiantiems reduktorių ir priekinę atraminę sėdynę. Siekiant užkirsti kelią varžtų išpjaustymui ir nesukelti avarijų, priekiniame atraminiame stalviršyje sumontuota traukos stotelė, kad varžtai nepaveiktų šlyties jėgos, užtikrindami transporto priemonės saugumą eksploatacijos metu.

Maišytuvas turi atitikti tam tikrą polinkio kampo reikalavimą, kad būtų galima užpildyti maišytuvo sunkvežimį. Sumaišymo būgnas, reduktorius ir priekinis atraminis rėmas surinkti kartu. Dėl gamybos klaidų foninis atraminis rėmas gali neatitikti polinkio kampo reikalavimų po surinkimo ir negali efektyviai palaikyti maišymo statinės. Šiuo metu visa konstrukcija prilygsta konsoles sijai. Tai sukuria didelį reduktoriaus sukimo momentą. Kad būtų išvengta žalos reduktoriui, kurią galima padaryti, galima sureguliuoti atraminių ritinių montavimo vietą ant fono atraminio rėmo. Be to, užbaigus surinkimą ir paleidimą, pridedamas fiksuotas kamštis, kad vėžės velenėlis nepasislinktų dėl atsilaisvinusių varžtų.

3. Tiekimo ir iškrovimo įrenginys

Tiekimo ir išpylimo įtaisą sudaro tiekimo bunkeris, išpylimo bakas, pagrindinis išleidimo kanalas, antrinis išleidimo kanalas, laikiklis ir užrakto rėmas. Tai yra svarbi maišytuvo dalis ir daro tiesioginę įtaką medžiagos greičiui ir kokybei.

Įleidimo ir išleidimo bunkeriai per laikiklį sujungti su pagalbinio rėmo užkulisiais. Į išmetimo baką ir pagrindinį išpylimo baką dedama įdėkla. Pamušalas pagamintas iš labai stipraus smulkiagrūdžio legiruoto plieno, o jo atsparumas dilimui yra 1,6 karto didesnis nei Q345A (buvęs 16Mn).

Labai pagerėjo atsparumas dilimui.

Pagrindinis išleidimo kanalas suteikia galimybę betoną išpilti reikiama kryptimi, o pagalbinis išleidimo kanalas skirtas prailginti pagrindinio išmetimo vamzdžio ilgį. Kai reikalingas papildomas iškrovimo bakas, kad būtų galima sujungti ilgąjį išmetimą, reikia įrengti tik pagrindinį išleidimo baką, kuris yra labai patogu.

Fiksavimo stovo įtaisas užrakina pagrindinį išleidimo baką, kai išleidimo bakas neveikia. Kaip naudoti: Kai išpylimo anga neveikia, įstumkite ją į vidų ir ji automatiškai užsifiksuos. Pakelkite užrakto rankeną, kad ištrauktumėte išpylimo angą.

Išmetimo bako valdymo strypas atlieka pasukimo, palaikančio iškrovimo baką, vaidmenį ir reguliuoja vertikalų išleidimo bako angos pasislinkimą. Pečių tipo teleskopinė įvorė naudojama pagrindinio bako polinkiui sureguliuoti iškraunant, o jo padėtis yra tiksli ir jungtis patikima. Paprastas ir taupantis darbą.

Užrakto svirtis užfiksuoja išleidimo kanalą į bet kurią padėtį. Kaip naudoti: Pakelkite rankeną, kad atrakintumėte.

Valdymo sistema

Operacinę sistemą sudaro valdiklis, sujungimo velenas, minkštasis velenas ir jungiamasis mechanizmas, kurie daugiausia kontroliuoja maišymo būgno greitį ir sukimosi kryptį. Valdiklių rinkinys yra išdėstytas abiejose maišytuvo sunkvežimio gale. Kairysis ir dešinysis valdikliai gali pasiekti ryšį. Valdiklyje yra tik vienas vairasvirtis, o išvesties galas yra prijungtas prie kintamo siurblio per jungiamąjį mechanizmą. Pakeitus siurblio valdymo rankenėlę, kampas gali būti naudojamas tepalo siurblio srautui reguliuoti, kad būtų galima kontroliuoti cilindro sukimosi kryptį ir greitį. Jį galima valdyti judant į kairę ir į dešinę. Tuo pačiu metu išėjimo galas yra sujungtas su variklio droseliu per lankstų veleną. Kai reikia padidinti greitį, jį galima valdyti aukštyn ir žemyn. Šis vairasvirtis naudojamas padidinti cilindro sukimosi greitį.

5. Hidraulinė pavaros sistema

Hidraulinė sistema yra uždara grandinė, kurią sudaro reduktorius, kintamo stūmoklio siurblys ir variklis. Schema yra tokia:

Reduktorius, stūmoklinis siurblys ir hidraulinis variklis yra pagaminti iš specialių betoninių maišyklių sunkvežimių, kuriuos gamina tokios įmonės kaip Italija, gaminių, kurie gali užtikrinti puikų našumą ir ilgą tarnavimo laiką.

Sistemoje naudojamos tokios hidraulinės alyvos rūšys: Mobilioji (Mobil) -DTE26, „Shell“ („Shell“) -Tellus 68 hidraulinė alyva, „Mobile (Mobil) -DTE15M“ turėtų būti naudojama žemoje temperatūroje.

Tepalinė alyva, į kurią įpilta reduktoriaus, yra pavara, skirta sunkiasvorėms transporto priemonėms, klasė GL-5 (GB13895-1992).

Klampos laipsnis 85W / 90 (pagal GB / T14906-1994); „Shell Spirax ASX“ tepalą reikia naudoti žemoje temperatūroje.

Norėdami patenkinti minimalius paleidimo temperatūros (minimalios ribinės temperatūros) reikalavimus, naudokite išankstinio pašildymo sistemą. Kai aplinkos temperatūra yra žemesnė nei -5 ℃, nesvarbu, koks tepalas yra naudojamas, įkaitinkite bent 10 minučių.

Sistema turi automatinį apsaugos nuo temperatūros įtaisą. Kai darbinė temperatūra viršija 65 ° C, temperatūros reguliavimo jungiklis automatiškai įsijungia, o aušintuvas pradeda veikti. Kai darbinė temperatūra yra žemesnė nei 60 ° C, temperatūros reguliavimo jungiklis automatiškai išsijungia, o aušintuvas nustoja veikti.

6. Elektros sistema

Maišytuvo sunkvežimis daugiausia yra aušinimo ventiliatoriaus valdymo dalis.

Aušinimo ventiliatoriaus paleidimas ir sustabdymas yra automatiškai kontroliuojamas temperatūros jungikliu. Ventiliatorius įsijungia, kai temperatūra yra aukštesnė nei 65 laipsniai, ir sustoja, kai temperatūra yra žemesnė nei 60 laipsnių. Temperatūros jungiklis yra ant aušintuvo, o relė ir saugiklis yra maitinimo relių dėžutėje šalia akumuliatoriaus.

7. Vandens tiekimo sistema

Vandens tiekimo sistemą sudaro slėginis vandens bakas, vandens pistoletas, vandens vamzdis ir vožtuvas. Vandens rezervuaro tūris yra maždaug 550 litrų, jam tiekiamas oro slėgis. Pagrindinė funkcija yra praplauti bunkerį pakrovus, maišymo vamzdį ir išpylimo baką po išpylimo, kad betonas nesiliestų. Kai temperatūra yra žemesnė nei nulis laipsnių Celsijaus, vandens talpykloje ir vandens vamzdyje laikomas vanduo turėtų būti nusausintas po praplovimo, kad neužšaltų.Jei jums reikia naudoto maišytuvo, susisiekite su mumis

Kontaktas: ponas Wang

Tel .: + 86 13562700722

Paštas: 13562700722@163.com

Adresas: Liangshan, Kinija

Įmonė: „Liangshan aorun Automobile Trade Co, Ltd“


Pora: Kokia yra betono maišyklės sunkvežimio funkcija

Kitas: Nuoširdžiai kviečiame užsienio klientus apsilankyti mūsų įmonėje ir aptarti verslą