Į kokias problemas reikia atkreipti dėmesį vairuojant puspriekabę?

Į kokias problemas reikia atkreipti dėmesį vairuojant puspriekabę?

Date:Dec 05, 2020

Puspriekabė - tai priekaba, kurios ašis dedama už transporto priemonės svorio centro (kai transporto priemonė yra tolygiai apkrauta) ir yra sumontuotas sukabinimo įtaisas, kuris traktoriui gali perduoti horizontalias bai ir vertikalias jėgas. Puspriekabės paprastai yra trijų ašių puspriekabės, o jų tipai skirstomi į 11 metrų sandėlines puspriekabes, 13 metrų sandėlines puspriekabes ir žemų plokščių puspriekabes. Tai sunkioji transporto priemonė, sujungta su puspriekabės galvute per vilkimo kaištį.


Puspriekabės savivartis yra greta šalia esančios transporto priemonės. Patvirtinkite, kad atstumas iki kaimyninės transporto priemonės yra apie 1 metras. Patvirtinus, kad galas yra saugus, transporto priemonė bus atbuline eiga tiesia linija.


Pasukite vairą į dešinę ir grįžkite į tikslinę padėtį. Sustabdžius transporto priemonę vairuokite vairą į dešinę; šiek tiek atlaisvinkite stabdžių pedalą ir naudokite puspriekabės valkšnumo funkciją, kad važiuotumėte atgal. Kairioji kūno pusė pasiekia tašką A ir tęsiasi tiesia linija. Tiesiog sustok


Pasukite vairą į kairę, kad padangos grįžtų į reikiamą padėtį ir važiuotų atgal. Sustabdžius transporto priemonę, pasukite vairą, kad padangos grįžtų į teisingą pusę; lėtai važiuokite transporto priemone tiesiai ir sustokite, kai kairysis galinis ratas pasiekia baltą liniją už stovėjimo vietos ribų;


Prieikite prie automobilio dešine puse. Pasukite puspriekabės savivarčio vairą į kairę ir lėtai traukitės; kol transporto priemonė nėra lygiagreti kelio sankryžai, pasukite ją atgal į dešinę ir sustabdykite transporto priemonę lygiagrečiai kelio sankryžai. Būkite atsargūs, kad nesusitrenktumėte su transporto priemone. .Puspriekabių savivartis yra didelė transporto priemonė, labai svarbu būti atsargiems stovint.


Pora: Kaip išlaikyti inžinerines transporto priemones

Kitas: Senų klientų užsakymas