Kuo skiriasi puspriekabė ir traktorius?

Kuo skiriasi puspriekabė ir traktorius?

Date:Jan 10, 2020

Skirtingos savybės


1. Traktoriaus savybės:


(1) „Antiskid“: kad varantysis ratas nevaržytų tuščiosios eigos važiuojant slidžiais keliais, tokiais kaip sniegas, kad transporto priemonė pradėtų važiuoti ir sklandžiai įsibėgėtų. Traukos kontrolės sistema, ypač sniegu ar purvu keliu, gali užtikrinti sklandų transporto priemonės greitėjimą ir užkirsti kelią transporto priemonės riedėjimui ar galinei daliai dėl varančiojo rato paslydimo.


(2) Lankstumas: traukinys traukdamas transporto priemonę geriau judėtų ir būtų lankstesnis.


(3) Patikimas valdymas: užtikrinkite patikimą, patogų ir greitą traktoriaus ir priekabos sujungimą.


(4) stabilus: trauką galima sklandžiai perkelti į priekabą, o tai daro tam tikrą apsauginį poveikį smūgio apkrovai.


2. Puspriekabės charakteristikos: palyginti su „vieno kėbulo“ automobiliu, puspriekabė gali pagerinti visapusišką ekonominę kelių transporto naudą. Transportavimo efektyvumas gali būti padidintas 30-50%, išlaidos gali būti sumažintos 30-40%, o degalų sąnaudos gali būti sumažintos 20-30%. Dar svarbiau yra tai, kad puspriekabių naudojimas gali suvaidinti tam tikrą vaidmenį skatinant logistikos organizavimą Kinijoje.


2 、 Skirtingi naudojimo būdai


1. Traktoriaus naudojimas: jis dažnai naudojamas gabenant didelius prekių kiekius dirbtuvėse ar tarp jų, pavyzdžiui, gabenant iš automobilių gamybos pramonės sandėlio į surinkimo liniją ir gabenant lagaminus oro uoste.


2. Puspriekabės naudojimas: puspriekabė yra pagrindinė transportavimo apimtis ir nėra lengva atskirti dideles prekes, tokias kaip ekskavatoriai ir pan., Tvoros tipas labiau tinka šviežioms prekėms, tokioms kaip daržovės, vaisiai ir kt. Puspriekabės yra labiau tinkamos biriems ir vertingesniems kroviniams traukti nuo drėgmės.

Išplėsti duomenys:


Puspriekabės ir traktoriaus techninė priežiūra:


1. Padangų tikrinimas


Padangų slėgis kiekvieną mėnesį turėtų būti tikrinamas kambario temperatūroje. Jei jis yra mažesnis už įprastą standartą, padangų slėgis turi būti papildytas laiku. Oro slėgis neturi būti nei per didelis, nei per žemas, kitaip tai turės įtakos važiavimo saugai. Patikrinkite, ar padangoje nėra įtrūkimų, ir laiku pakeiskite, jei kyla galimas saugos pavojus. Rinkdamiesi padangas įsitikinkite, kad jos yra to paties tipo.


2. Akumuliatoriaus techninė priežiūra ir tikrinimas


Patikrinkite, ar akumuliatorius tvirtai pritvirtintas, o elektrolitas turi būti tarp viršutinės ir apatinės ribos. Artėjant prie apatinės linijos, į viršutinę liniją laiku reikia įpilti elektrolito arba distiliuoto vandens. Neišmeskite teigiamų ir neigiamų akumuliatoriaus laidų, kad akumuliatorius būtų švarus ir sausas.


Ilgą laiką laikomoms transporto priemonėms reikia nuimti teigiamus ir neigiamus akumuliatoriaus laidus. Maždaug po pusės mėnesio po variklio prijungimo ir paleidimo maždaug 20 minučių, jei akivaizdžiai nepakanka galios, jis turėtų būti įkrautas laiku.


3. Sankabos pagrindinio cilindro skysčio lygio patikrinimas


Sankabos skysčio lygis yra normalus. Jei jis yra žemiau nei standartinė linija, gali būti pažeistas pagrindinis siurblys arba pagalbinis siurblio dubuo. Sunku arba neįmanoma archyvuoti, kai variklis veikia. Nedelsdami kreipkitės į artimiausią remonto punktą.

Jei jums reikia naudoto traktoriaus, susisiekite su mumis

Kontaktas: ponas Wang

Tel .: +86 13562700722

El. Paštas: 13562700722@163.com

Adresas: Liangshan, Kinija

Kompanija: Liangshan Aorun automobilių prekybos Co., Ltd.


Pora: Kokios yra savivarčių eksploatavimui skirtų specialių prekių valymo ir priežiūros taisyklės?

Kitas: Kuo skiriasi puspriekabė nuo pilno vilkiko?