Kuo skiriasi puspriekabė, priekaba ir traktorius?

Kuo skiriasi puspriekabė, priekaba ir traktorius?

Date:Jan 18, 2020

1 、 Skirtingos savybės


1. Traktoriaus ypatybės:


„Antiskid“: važiuodami šlapiais keliais, tokiais kaip sniegas, nenaudokite varančiojo rato tuščiosios eigos, kad transporto priemonė pradėtų važiuoti ir sklandžiai įsibėgėtų. Traukos kontrolės sistema, ypač snieguotuose ar purvinuose keliuose, gali užtikrinti sklandų transporto priemonės greitėjimą ir užkirsti kelią transporto priemonės pasisukimui ar užpakaliniam galui dėl varančiųjų ratų paslydimo.


Lankstumas: vilkdamas transporto priemonę traukinys turi geresnį manevringumą ir našumą.


Patikimas valdymas: užtikrinkite patikimą, patogų ir greitą priekabos prijungimą.


Stabilumas: trauką galima sklandžiai perkelti į priekabą, o tai daro tam tikrą buferinį poveikį smūgio pakreipimui.


2. Puspriekabės charakteristikos: palyginti su „vieno tipo“ automobiliu, puspriekabė gali pagerinti visapusišką ekonominę kelių transporto naudą. Transportavimo efektyvumas gali būti padidintas 30-50%, išlaidos gali būti sumažintos 30-40%, o degalų sąnaudos gali būti sumažintos 20-30%. Dar svarbiau, kad puspriekabių naudojimas taip pat gali skatinti logistikos organizavimą Kinijoje.


2 、 Skirtingi naudojimo būdai


1. Traktoriaus naudojimas: jis dažnai naudojamas gabenant daugybę prekių iš dirbtuvių ar dirbtuvių, pavyzdžiui, gabenant iš automobilių gamybos sandėlio į surinkimo liniją ir gabenant lagaminus oro uoste.


2. Puspriekabės naudojimas: puspriekabė yra pagrindinė transportavimo apimtis, nesudėtinga dalinti didelius daiktus, tokius kaip ekskavatoriai ir pan., Tvoros tipas yra tinkamesnis šviežiems daiktams, pavyzdžiui, daržovėms, vaisiams ir pan. Puspriekabės yra tinkamesnės biriems ir drėgmei atspariems kroviniams vilkti.

Jei jums reikia naudoto traktoriaus, susisiekite su mumis

Kontaktas: ponas Wang

Tel .: +86 13562700722

El. Paštas: 13562700722@163.com

Adresas: Liangshan, Kinija

Kompanija: Liangshan Aorun automobilių prekybos Co., Ltd.Pora: Kiek dalių yra dalijamas furgonas?

Kitas: Puspriekabės stabdžių sistema turi atitikti šiuos pagrindinius reikalavimus