Kuo skiriasi dirvožemio tempimas savivarčiu, smėliu ir akmeniu?

Kuo skiriasi dirvožemio tempimas savivarčiu, smėliu ir akmeniu?

Date:Jan 19, 2020

Tarp dirvožemio vilkimo savivarčiu ir smėlio bei akmens nėra skirtumo.

Civilinės inžinerijos srityje savivarčiai dažnai dirba su ekskavatoriais, krautuvais, juostiniais konvejeriais ir kitomis statybinėmis mašinomis, kad sudarytų pakrovimo, transportavimo ir iškrovimo gamybos liniją žemės darbams, žvyrui ir birioms medžiagoms pakrauti, iškrauti ir pervežti.

Savivartės variklio, važiuoklės ir kabinos struktūra yra tokia pati kaip ir bendrojo sunkvežimio.

Savivartės automobilis gali būti suskirstytas į savivarčius ir šoninius. Per valdymo sistemą kontroliuojamas stūmoklio strypo judėjimas. Atliekant nuleidimą atgal, dažniausiai paspaudžiamas stūmoklinis strypas, kad automobilis nuvirstų, ir keli dvipusiai apvirtimai.

Aukšto slėgio alyva patenka į kėlimo hidraulinį cilindrą per paskirstymo vožtuvą ir tepalo vamzdį, o priekinis vežimo galas yra su kabinos apsaugine lenta.

Variklis varo hidraulinį siurblį per transmisiją ir galios tiekimo įrenginį. Vežimėlio hidraulinį išvertimo mechanizmą sudaro alyvos bakas, hidraulinis siurblys, paskirstymo vožtuvas, kėlimo hidraulinis cilindras, valdymo vožtuvas ir alyvos vamzdis.

Variklis varo hidraulinį siurblį per transmisiją ir galios tiekimo įrenginį. Aukšto slėgio alyva patenka į kėlimo hidraulinį cilindrą per paskirstymo vožtuvą ir alyvos vamzdį, stumdama stūmoklio strypą, kad automobilis apvirstų. Dažnumas yra apvirtimas atgal. Kontroliuodami stūmoklio strypo judėjimą per valdymo sistemą, automobilį galite sustabdyti bet kurioje norimoje apvertimo padėtyje. Automobilis iš naujo naudoja savo sunkio jėgos ir hidraulinį valdymą.

Jei jums reikia naudoto savivarčio, susisiekite su mumis

Kontaktas: ponas Wang

Tel .: +86 13562700722

El. Paštas: 13562700722@163.com

Adresas: Liangshan, Kinija

Kompanija: Liangshan Aorun automobilių prekybos Co., Ltd.


Pora: Kodėl betono maišyklė vis dar sukasi kelyje?

Kitas: Atsargumo priemonės naudojant traktorių