Koks yra puspriekabės dydis?

Koks yra puspriekabės dydis?

Date:Jan 11, 2020

1. Dydis yra vienodas, visa tai atitinka nacionalinės plėtros ir reformų komisijos pranešimą.


2. Tačiau skirtingi prekių ženklai kartais turi savo specialius pranešimus, kurių reikia pasiteirauti.


3. Įprasti yra 10 metrų, 11 metrų, 11,5 metro, 13 metrų, 16 metrų, 17,5 metro, 17,8 metro ir pan.
Išplėsti duomenys:


Pagrindiniai skirtumai:


1. Skirtingai nuo pilnos priekabos, puspriekabė yra priekaba, kurios ašis yra už transporto priemonės svorio centro (kai transporto priemonė yra tolygiai pakrauta) ir kurioje yra sukabinimo įtaisas, perduodantis velkančiajai transporto priemonei horizontalias arba vertikalias jėgas. ! Paprastai yra dvi visos puspriekabės ašys ir viena puspriekabės ašis. Puspriekabė - tai transporto priemonė, kuri neturi galios ir kurią vairuoja pagrindinė transporto priemonė kartu su pagrindine transporto priemone.


2. Trumpai tariant, visa priekaba yra sujungta su priekiniu krovininiu automobiliu kabliu. Puspriekabė per traukos kaištį sujungta su traktoriaus traukos sėdyne. Įprasta konteinerių pervežimo transporto priemonė yra tipiška puspriekabė, o užpakalinė dalis - puspriekabė.


3. Yra ir naudojimo skirtumų. Pilnos priekabos dažniausiai naudojamos pervežimui nedideliais atstumais gamyklose, uostuose, dokuose, sandėliuose ir kituose laukuose, o puspriekabės daugiausia naudojamos pervežant krovinius dideliais atstumais.


Pagrindiniai modeliai:


Pakrovimo puspriekabės dalis yra puspriekabė su krūties lentos struktūra. Jis plačiai naudojamas vidutinių ir didelių atstumų vidutinių ir sunkių bei birių krovinių gabenimui. Jis yra lengvai pritaikomas ir tapo pirmuoju vidutinio ir ilgo nuotolio krovininių transporto priemonių pasirinkimu.


1. Transporto priemonės kėbulas pagamintas iš aukštos kokybės plieno, pažangių technologijų ir griežtos gamybos. Transporto priemonės konstrukcija yra pagrįsta, patikimos eksploatacinės savybės, paprastas valdymas ir graži išvaizda.


2. Serijinės puspriekabės rėmas yra iš skersinės sijos struktūros, o išilginė sija yra plokščios arba žąsų kaklo. Tinklo aukštis suvirinamas nuo 400 iki 550 mm mangano plokštės, išilginė sija automatiškai įterpiama suvirinant, rėmas nušaunamas, o skersinė sija įsiskverbia į išilginę siją ir suvirinama kaip visuma.


3. Pakaba naudoja nepriklausomą plieninių plokščių štampavimo tipo tvirtą pakabą, kuri yra pagaminta iš serijinės plieninės plokštės spyruoklės ir pakabos atramos; konstrukcija yra pagrįsta, pasižymi dideliu tvirtumu ir stiprumu, naudojama apkrovai palaikyti ir smūgiams sumažinti.


Pora: Ką reiškia vilkikas 6x4 6x2?

Kitas: Kaip treniruotis puspriekabės atbuline eiga?