Kur yra traktoriaus HOWO slėgio jutikliai

Kur yra traktoriaus HOWO slėgio jutikliai

Date:Jun 18, 2020

Įsiurbimo kolektorius, šalia droselio


Jutiklis (angliškas pavadinimas: keitiklis / jutiklis) yra aptikimo įtaisas, kuris gali nujausti išmatuotą informaciją ir paversti užfiksuotą informaciją į elektrinius signalus ar kitas reikalingas informacijos išvesties formas pagal tam tikrą taisyklę, kad atitiktų informacijos perdavimą, apdorojimą, saugojimą, rodymo, įrašymo ir valdymo reikalavimai.

Jutiklio charakteristikos apima: miniatiūrizavimą, skaitmeninimą, intelektą, daugiafunkcį, sisteminimą ir tinklų kūrimą. Tai yra pirmoji nuoroda, leidžianti realizuoti automatinį aptikimą ir automatinį valdymą. Jutiklio egzistavimas ir plėtra suteikia objektui prisilietimo, skonio ir kvapo pojūtį ir lėtai daro daiktą gyvą. Pagal pagrindinę suvokimo funkciją jis paprastai yra suskirstytas į dešimt kategorijų, tokių kaip karščiui jautrus elementas, šviesai jautrus elementas, dujoms jautrus elementas, jėgai jautrus elementas, magnetinis jautrus elementas, drėgmei jautrus elementas, akustinis jautrus elementas, radiacijai jautrus elementas, jautrus spalvai elementas ir skoniui jautrus elementas. .

Derybos telefonu: derėkitės dėl transporto priemonių modelių ir produktų kainų susisiekdami telefonu arba patikrindami vietoje arba bendraukite internetu! +86 13562700722

Pora: Cemento maišyklės struktūra ir veikimo principas

Kitas: Kokie yra Sinotruk HOWO savivartio vairo vidinio skersmens ir išorinio skersmens matmenys