Kodėl puspriekabė sukasi priešinga kryptimi? Kas yra principas?

Kodėl puspriekabė sukasi priešinga kryptimi? Kas yra principas?

Date:Jan 11, 2020

Daugiausia pagal jėgos perdavimo principą. Motoroleris yra pasyvus sukibimas ir neturi galios. Todėl priekinę dalį, kaip traukos tašką, reikia stumti priešinga kryptimi, kad būtų pasiektas atvirkštinis vairavimo efektas


Pagrindiniai atbulinės eigos taškai:


1. Įjunkite atbulinės eigos pavarą, atleiskite rankinį stabdį, lėtai pakelkite sankabą prie pusinės trauklės, užvedę tvirtai paspauskite sankabą, sureguliuokite greitį ir lėtai važiuokite atgal; pažvelkite atgal į dešinę galinę dalį ir stebėkite dešinių galinių durų trikampio langą, kai vidurinė juosta priešais sandėlį pasiekia priekinį trikampio lango kraštą, greitai muškite kryptį į dešinę (atkreipkite dėmesį, kad greitis neviršytų lėčiausias greitis važiuojant kryptimi).


2. Jei pastebima, kad dešinysis automobilio galas gali atsitrenkti į vidurinę juostą, greitai pasukite kairėn į daugelį krypčių, palaukite šiek tiek laiko ir toliau važiuokite teisinga kryptimi, kai manoma, kad automobilio galas nepateks į centrinę juostą.


3. Kai automobilio galas sklandžiai įeina į sandėlį, pro kairįjį atbulinės eigos veidrodį stebėkite, ar kairioji kėbulo linija yra lygiagreti kairiosios sandėlio linijai, ir greitai grįžkite į kairę. Kai automobilio galva sklandžiai įeina į sandėlį (tokiu metu automobilio galva neturi liesti polių iš abiejų pusių), stebėkite lygiagretumą tarp kairiojo atbulinės eigos veidrodžio korpuso ir šoninės linijos, kad pakeistumėte kryptį. Jei jis yra platus, pataisykite į kairę, pataisykite į siaurą, pataisykite į dešinę. (Taip pat galite žiūrėti atgal, norėdami pamatyti, ar galinio lango vidurio ženklas yra suderintas su dviejų galinių stulpų vidurio ženklu. Jei jis yra dešinėje, remontuokite į kairę, remontuokite į kairę, remontuokite į dešinę.) Priežiūra kryptis po remonto.


4. Kai kūnas pasiekia stop ženklą, sustokite.


Pora: Kas yra vilkikas?

Kitas: Kiek tonų gali vilkti puspriekabė??