Howo 12 Square Cement maišytuvas

Betonvežis yra specialus sunkvežimis, naudojamas betonui gabenti statyboms. Dėl savo formos jis dažnai vadinamas sraigių automobiliu.

Betono maišyklėje sumontuotas cilindrinis maišymo būgnas maišytam betonui gabenti. Transportavimo metu maišymo būgnas visada bus sukamas, kad būtų užtikrinta, jog nešamas betonas nesustingsta. Gabenant betoną, maišymo būgno vidus paprastai nuplaunamas vandeniu, kad sukietėjęs betonas neužimtų vietos ir maišymo būgno tūris būtų vis mažesnis.

Howo 12 Square Cement maišytuvas

Užsakymo procesas:

1. Derybos telefonu: derėkitės dėl transporto priemonių modelių ir produktų kainų susisiekdami telefonu ar patikrindami vietoje arba bendraukite internetu!

2. Pasirašykite sutartį: pasirašykite užsakymo-pardavimo sutartį-išankstinio apmokėjimo sutarties užstatą

A atvejis: pasirašykite vietinės transporto priemonės pirkimo – pardavimo sutartį; B atvejis: transporto priemonės pirkimo – pardavimo sutarties siuntimas faksu;

3. Sutvarkykite gamybą: sutvarkykite traukos transporto priemonės modelį ir sutvarkykite gamybą pagal sutartį

4. Pristatymas ir priėmimas: atsineškite automobilio priekį, kad pasiimtumėte automobilį, arba užsisakykite traktoriaus transporto priemonę iš mūsų įmonės pristatymui ir priėmimui ir sumokėkite transporto priemonės likutį.

5. Parašo patvirtinimas: įmonė išduoda atitikties sertifikatą, trijų garantijų vadovą, laive esančius įrankius ir kt. Jei jums reikia, kad įmonė atsiųstų automobilį, turite sumokėti tam tikrą mokestį.

Atvykę į įmonę žiūrėti automobilio ir užsisakyti automobilį, nepamirškite iš anksto susisiekti, tiesioginiai pardavimai gamykloje, prašome laikyti telefoną savo mobiliajame telefone arba užregistruoti savo nešiojamame kompiuteryje, kad vėliau būtų lengva susisiekti!


Hot Tags: howo 12 square naudotas cemento maišytuvas, Kinija, tiekėjai, gamykla, kaina, pigu