Naudotas betonvežis „Howo“

Betono maišyklė arba maišytuvas yra specialus sunkvežimis, naudojamas statybai paruošto betono gabenimui; dėl savo formos jis dažnai vadinamas sraigių sunkvežimiu. Sunkvežimyje sumontuotas cilindrinis maišymo būgnas maišytam betonui gabenti. Gabenimo metu maišymo būgnas visada sukamas, kad nešamas betonas nesustingtų. Gabenant betoną, maišymo būgno vidus paprastai nuplaunamas vandeniu, kad sukietėjęs betonas neužimtų vietos.

„Sinotruk HOWO“ 14 kvadratinių betono maišyklių sunkvežimių pranašumai

1. Naudotas betoninis autocisternos „Howo“ greitas tiekimo ir išleidimo greitis. Mūsų kompanijos „GG # 39“ maišytuvo būgno greitis - 18 ratų / min., Tiekimo greitis - 6–12 ratų / min., O išleidimo greitis - 12–16 ratų per minutę.

Maitinimo greitis ≥3,5 kubinio metro / minutė (nurodoma kaip 2,7 kubinio metro / minutė)

Išleidimo greitis ≥ 2 kubiniai metrai / min (reikalingas išleidimo greitis ≥ 0,65 kubiniai metrai / min), o įmonės maišytuvo tuščiosios eigos greitis gali siekti 1,1 kubinio metro / min. Siurblio ir priekabos siurbliui nereikia duoti dujų, taupant degalų sąnaudas

2. naudotų betoninių cisternų „Howo“ likutis yra mažas, o medžiagų likučių norma yra 0,8% (reikalaujama likutinė norma ≤3 ~ 5%);

3. Howo naudotų betoninių cisternų tūris yra didelis (t. Y. Tai, ką mes dažnai sakome yra didelis 8 kvadratas, didelis 10 kvadratas, didelis 12 kvadratas)

Jei jus domina mūsų įmonės „GG # 39;“ produktai ir paslaugos, laukite savo žinutės internete arba paskambinkite mums!


Hot Tags: howo naudotų betonvežių, Kinija, tiekėjai, gamykla, kaina, pigu