Naudotas Howo dirvožemio maišytuvas

Naudota Howo Soil Mixer Aukštos kokybės plieno plokštė, stabili ir dilimui atspari aukštos kokybės plieno plokštė, stabili ir atspari dilimui Maišymo bako korpusas yra pagamintas iš didesnio stiprumo plieno mangano plieno. Maišymo peilis yra dvigubos spiralės logaritminis storas peilis, kuris yra...


Naudotas Howo dirvožemio maišytuvas

Aukštos kokybės plieno plokštė, stabili ir atspari dilimui

Aukštos kokybės plieno plokštė, stabili ir atspari dilimui

Maišymo bako korpusas yra pagamintas iš ydingo plieno mangano plieno, kurio stiprumas yra didesnis. Maišymo peilis yra dvigubos spiralės logaritminis storas peilis, kuris yra atsparesnis dilimui. Unikalus kampo dizainas, vienodesnis maišymas, mažesnė iškrovos likutinė norma. Sutirštinkite aukštos kokybės dilimui atsparią plieno galvą, stabilesnę ir kompaktiškesnę.

Naudotas Howo dirvožemio maišytuvas

Specializuotas maišytuvo sunkvežimio viršaus dizainas: didelio stiprumo dilimui atsparios medžiagos naudojamos įleidimo ir išleidimo dalims, bako korpusui ir peiliams, kurie prailgina tarnavimo laiką 100% ir yra patvarūs; trimatis lenktas dvigubas logaritminis spiralinis peilio dizainas leidžia maišyti vienodesnį, greitesnį išleidimą ir likučius Mažas greitis, be atskyrimo, naudojant importuotą alyvos siurblio variklį, kad būtų užtikrinta saugesnė darbo garantija.

Hot Tags: naudojamas howo dirvožemio maišytuvas, Kinija, tiekėjai, gamykla, kaina, pigūs