Howo Krovininis transporto traktorius

Produkto savybės: HOWO krovininio transporto savivarčių konstrukcijos savivartis daugiausia susideda iš hidraulinio dempingo mechanizmo, vežimo, rėmo ir priedų. Tarp jų skiriasi įvairūs hidraulinio dempingo mechanizmo ir vežimo struktūros gamintojai. Toliau aprašoma...

Produkto savybės: HOWO krovininio transporto savivarčių konstrukcijos savivartis daugiausia susideda iš hidraulinio dempingo mechanizmo, vežimo, rėmo ir priedų.

Tarp jų skiriasi įvairūs hidraulinio dempingo mechanizmo ir vežimo struktūros gamintojai. Toliau aprašoma savivartio struktūra pagal du vežimo tipo ir kėlimo mechanizmo aspektus.

Automobilių sankryžos mechanizmo tipą galima suskirstyti į paprastą stačiakampį automobilį ir mano kibirą automobilį pagal skirtingus naudojimo būdus.

Produkto privalumai: Paprasti stačiakampiai automobiliai naudojami birių krovinių gabenimui. Galinėje plokštėje yra automatinis atidarymo ir uždarymo mechanizmas, užtikrinantis sklandų prekių išleidimą. Bendro stačiakampio vežimėlio storis: priekinis skydelis 4 ~6, šoninis skydelis 4~8, galinis skydelis 5~8, apatinis skydelis 6~12.

Produkto privalumai: Kasybos kibiro automobilis tinka didelių grūdų prekių, tokių kaip dideli akmenys, transportavimui. Atsižvelgiant į krovinio poveikį ir susidūrimą, kasybos kibiro automobilio dizaino forma yra sudėtingesnė, o naudojama medžiaga yra storesnė. Pavyzdžiui, standartinis kasybos kibiro automobilio konfigūracijos storis yra: priekinės 6 pusės, 6 dugnas 10, o kai kurie modeliai yra suvirinti tam tikru kampu plienu apatinėje plokštėje, kad padidėtų automobilio standumas ir atsparumas smūgiams. Kėlimo mechanizmas Kėlimo mechanizmas yra savivartio šerdis ir yra pagrindinis rodiklis, rodantis savivartes kokybę. Kėlimo mechanizmų tipai šiuo metu yra paplitę Kinijoje: F tipo trikojis išplėstas kėlimo mechanizmas, T tipo trikojis išplėstas kėlimo mechanizmas, dvigubo cilindro kėlimas, priekinis viršutinis kėlimas ir dvipusis apsivertimas. Trikojis didinamasis kėlimo mechanizmas šiuo metu yra plačiausiai naudojamas kėlimo metodas Kinijoje. Jis tinka 8–40 tonų krovinio talpai ir 4,4–6 metrų vežimo ilgiui.

Privalumai yra brandi struktūra, stabilus kėlimas ir mažos kainos; trūkumas yra tas, kad vežimėlio grindų ir pagrindinio rėmo viršutinės plokštumos uždarymo aukštis yra palyginti didelis. Dvigubo cilindro kėlimo metodas dažniausiai naudojamas 6X4 savivarčių. Kiekvienoje antrojo tilto priekio pusėje sumontuotas daugiapakopis cilindras (paprastai nuo 3 iki 4 etapų). Hidraulinio cilindro fulcrum tiesiogiai veikia automobilio grindis. Dvigubo cilindro kėlimo privalumas yra tas, kad salono grindų ir plokštumos uždarymo aukštis ant pagrindinio rėmo yra mažas; trūkumas yra tas, kad hidraulinę sistemą sunku užtikrinti dviejų hidraulinių cilindrų sinchronizavimą, kėlimo stabilumas yra prastas, o bendras salono grindų standumas yra didesnis.

Jei jus domina mūsų įmonės produktai ir paslaugos, laukiame Jūsų internetinio pranešimo arba skambinkite mums!Hot Tags: howo krovininio transporto traktoriaus, Kinija, tiekėjai, gamykla, kaina, pigūs