Keli Pigūs Dump Trucks

Savivarčių naudotojai dažnai pamiršta kai kurias detalių problemas ir imituoja blogus veikimo įpročius, dėl kurių pats savivartis patirs daug vidinių sužalojimų, todėl prašome neignoruoti detalių! Visų pirma, kai veikia savivarčių variklis, galios kilimo turėtų ...

Savivarčių naudotojai dažnai pamiršta kai kurias detalių problemas ir imituoja blogus veikimo įpročius, dėl kurių pats savivartis patirs daug vidinių sužalojimų, todėl prašome neignoruoti detalių!

Keli Pigūs Dump Trucks

Visų pirma, kai veikia savivarčių variklis, galios kilimo padėtis neturėtų būti pakelta. Kėlimo operacijos rankena yra kėlimo padėtyje ir sankaba greitai išleidžiama. Dėl to galios kilimo, alyvos siurblio ir transmisijos veleno smūgis turės didelę smūgio jėgą dėl momentinio įsitraukimo, sukeldamas vidinę žalą. Mes to nematome.

Keli Pigūs Dump Trucks

Antra, kai savivartis staiga stumia darbinę rankenėlę į nuleistą padėtį pilno krovinio iškrovimo proceso metu, vežimas nekris lėtai, bet skubės žemyn, o tai sukels didelę įtaką savivarčių rėmui. Manau, kad dauguma vartotojų draugų jau bandė jį. Gali įvykti rimtų nelaimingų atsitikimų. Nors hidraulinis cilindras turi drosavimo įtaisą, užtikrinantį, kad savivarčio drosavimo poveikis automatiškai sulėtėja iki nusileidimo pabaigos, visiškai pakrautos savivarčių krovinių skyriaus poveikis nebėra veiksmingas. Akivaizdu. Todėl, siekiant išvengti pirmiau minėtų operacijų, vartotojo draugai turėtų stengtis kiek įmanoma sulėtinti nusileidimo greitį, ir jie turi būti atsargūs, kai yra ypatingų aplinkybių.


Užbaigus savivarčių iškrovimo darbus, transporto priemonė bus važiuojama neatjungiant ar pamirštant atjungti elektros energijos tiekimą dėl įvairių priežasčių. Šioje situacijoje važiuoja savivartis, nes įjungtas galios kilimo ir alyvos siurblys ilgą laiką nebus apkrovos būsenoje. Operacija sukels hidraulinės alyvos temperatūrą greitai pakilti, o tai sukels alyvos sandariklio pažeidimą ir stipriai sudegins alyvos siurblį. Todėl užbaigus iškrovimą turi būti patvirtinta, kad galios kilimo padėtis yra atjungta.


Vartotojai ir draugai gali pasirinkti savo savivarčiai pagal skirtingas pakrovimo medžiagas ir skirtingas kelio sąlygas. Tai turės didelę reikšmę savivarčiais patikimumui, saugumui ir tarnavimo laiką.

Jei jus domina mūsų įmonės produktai ir paslaugos, laukiame Jūsų internetinio pranešimo arba skambinkite mums!


Hot Tags: daug pigių savivarčiai, Kinija, tiekėjai, gamykla, kaina, pigūs