Restauruota Sinotruk Howo inžinerinė transporto priemonė

Savivartis, taip pat žinomas kaip savivartis, inžinerinis sunkvežimis, susideda iš automobilių važiuoklės, hidraulinio kėlimo mechanizmo, galios kilimo įtaiso ir krovinių skyriaus. Pagal važiuoklės keliamybę, ją galima suskirstyti į lengvųjų sunkvežimių serijos sąvartyną, mažų tonų serijos sąvartyną ir...

Savivartis, taip pat žinomas kaip savivartis, inžinerinis sunkvežimis, susideda iš automobilių važiuoklės, hidraulinio kėlimo mechanizmo, galios kilimo įtaiso ir krovinių skyriaus. Pagal važiuoklės talpą jis gali būti suskirstytas į lengvųjų sunkvežimių serijos sąvartyną, mažų tonų serijos sąvartyną ir vidutinio tonažo serijos sąvartyną. Jis plačiai naudojamas statybos inžinerijoje, savivaldybių inžinerijoje, kelių tiesimo, aplinkos sanitarijos, kasyklų, kalkių krosnyse, akmens gamyklose, cemento gamyklose, Krakmolo gamyklų medžiagų perdavime, plytų gamyklose, ugniai atspariose gamyklose, kokso gamyklose, fosfatinių trąšų gamyklose, trąšų gamyklose, koncentratoriuose, statybinėse komandose, stotyse, anglių aikštelėse, bitės anglies aikštelėse, dokuose ir kituose vienetuose; gali sutaupyti daug darbo jėgos ir sumažinti darbo intensyvumą! Mūsų įmonė specializuojasi HOWO savivarčių gamybos, HOWO priekyje keturių ir galinių aštuonių savivarčių, Sinotruk savivarčiai, ir kiti modeliai, vartotojai gali pareikšti savo važiuoklės, mūsų gamykla teikia gamybos ir modifikavimo viršutinių dalių.

Restauruota Sinotruk Howo inžinerinių transporto priemonių informacija apie gaminį:

1. Savivarčių priekabos tinka biriems kroviniams, tokiems kaip anglis, eka ir statybinės medžiagos, vežti. Vežimas priima šoninio posūkio ir nugaros apsisukimo savarankiško iškrovimo metodus, kurie gali veiksmingai pagerinti krovinių vežimo biriais kroviniais, kuriuos atlieka krautuvas, skaičių.

2. Vežimėlio rėmas ir išilginė šviesa yra suvirinti aukštos kokybės mangano plokštėmis, o krovinių dėžė turi dviejų tipų: dulkių plotą ir stačiakampį. Jis turi didelį stiprumą, stiprią kėlimo jėgą, gerą standumą, kietumą, stiprų guolį ir jokios nuolatinės deformacijos.

3. Sudėtinga technologija: pagrindinės medžiagos apdorojamos pažangia įranga, išilginės sijos yra visiškai automatinis panardintas lanko suvirinimas, o surinkimo mašina naudojama tiksliai surinkti ašis ir lapų spyruokles.


Hot Tags: restauruota sinotruk howo inžinerinė transporto priemonė, Kinija, tiekėjai, gamykla, kaina, pigus