Naudota Howo inžinerinė transporto priemonė E

HOWO statybinė transporto priemonė HOWO savivartis turi didelio efektyvumo, paprastos konstrukcijos, gero kėlimo stabilumo, didelės keliamosios talpos ir gerų alyvos slėgio charakteristikų privalumų. • Suvienykite jėgas, kad sukurtumėte specialią važiuoklę Sinotruk Howo važiuoklė turi didelę apkrovą ir aukštą...

Naudotas Howo Engineering Vehicle E HOWO statybos transporto priemonės HOWO savivartis turi didelio efektyvumo, paprastos konstrukcijos, gero kėlimo stabilumo, didelės keliamosios talpos ir gerų alyvos slėgio charakteristikų privalumų.

Naudota Howo Engineering Vehicle E • Suvienykite jėgas, kad sukurtumėte specialią važiuoklę Sinotruk Howo važiuoklė turi didelę apkrovą ir didelį patikimumą: tempimo suvirintas rėmas, didelio stiprumo varžtai, uždaros sijos, didelio stiprumo plienas, plieninės vielos padangos, visi komponentai yra modulizuoti, o itin didelis degalų bakas leidžia klientams padidinti pilną degalų baką. Patogi vairavimo, vairavimo orientuota dizaino koncepcija. Nauja stilinga kabina: priima mažą vėjo pasipriešinimą ir naują madą. Su apverstu kūnu mažas vėjo pasipriešinimas duoda mažą energijos suvartojimą ir yra efektyvesnis degalams. Panoraminis lenktas grūdintas stiklas, kairysis ir dešinysis žiūrėjimo kampai yra 15 laipsnių platesni nei panašūs modeliai.

Naudota Howo Engineering Vehicle E Cab: HW76 pailginta kabina, vienas miegamoji; nauja sėdynė (su atlošo ir juosmens oro pagalve, vidurinės ir viršutinės atlošo reguliavimo įtaisais); aukštyn ir žemyn, priekinis ir galinis reguliuojamas vairas; su dideliu LCD ekranu, sinchronizuojamu su didžiausia pasaulyje sunkiasvorių sunkvežimių CAN autobusų elektros sistema; visi prietaisai yra varomi CNC sinchroniniai varikliai; keturių taškų pilnos plūduriuojančios pakabos + slopinimo įtaiso; kabinos šoninio stabilizavimo įtaisas; dvigubo užrakto konstrukcijos saugos diržas; išorinis saulės spinduliai; rankų droselis; Vokietijos VDO (su USB ir AUDIO-IN garso įvestimi) garso sistema; generatoriaus įtampos nenormali garso įspėjimo sistema (siekiant išvengti elektroninių prietaisų sugadinimo); sparnai, buferiai; oro kondicionieriai ir oro kondicionavimo valdymo pultai yra LCD ekranai su LED apšvietimu.

Hot Tags: naudotas Howo inžinerijos transporto priemonės e, Kinija, tiekėjai, gamykla, kaina, pigūs