Naudotas transporto Dump Truck

Naudotus transporto savivarčiai, taip pat žinomi kaip savivarčiai, inžinerinės transporto priemonės, susideda iš automobilio važiuoklės, hidraulinio kėlimo mechanizmo, galios kilimo įtaiso ir krovinių skyriaus. Pagal važiuoklės keliamybę, ją galima suskirstyti į lengvųjų sunkvežimių serijas...

Naudotus transporto savivarčiai, taip pat žinomi kaip savivarčiai, inžinerinės transporto priemonės, susideda iš automobilio važiuoklės, hidraulinio kėlimo mechanizmo, galios kilimo įtaiso ir krovinių skyriaus. Pagal važiuoklės talpą jis gali būti suskirstytas į lengvųjų sunkvežimių serijos sąvartyną, mažų tonų serijos sąvartyną ir vidutinio tonažo serijos sąvartyną. Jis plačiai naudojamas statybos inžinerijoje, savivaldybių inžinerijoje, kelių tiesimo, aplinkos sanitarijos, kasyklų, kalkių krosnyse, akmens gamyklose, cemento gamyklose, Medžiagų perdavime, pavyzdžiui, krakmolo gamyklose, plytų gamyklose, ugniai atspariose gamyklose, kokso gamyklose, fosfatinių trąšų gamyklose, trąšų gamyklose, koncentratoriuose, statybinėse komandose, stotyse, anglių aikštelėse, dokuose ir kt.; tai gali sutaupyti daug darbo jėgos ir sumažinti darbo intensyvumą!

1. Transporto priemonės kabina yra erdvi, o vairuotojo sėdynės konstrukcija yra mokslinė ir pagrįsta, o tai pagerina vairuotojo komfortą vairuojant transporto priemonę. Transporto priemonės prietaisų skydelyje gali būti rodoma transporto priemonės informacija realiuoju laiku transporto priemonei važiuojant, kad vairuotojas visada galėtų žinoti transporto priemonės būseną!

2. Transporto priemonės krovinių dėžės konstrukcija yra tvirta ir patvari. Krovinių dėžė yra pagaminta iš Wuhan geležies ir plieno ir yra suprojektuota kaip inžinerinė krovinių dėžė. Tai krovinių dėžė, skirta sunkiems daiktams vežti. Tai nesukels transporto priemonės krovinių dėžės depresijos ir deformacijos net nelygiuose keliuose transportavimo metu!

319aa167e4e6b2814405dee3b0c2b7f

Hot Tags: naudotas transporto savivartis, Kinija, tiekėjai, gamykla, kaina, pigūs