Specialus traktorius „Sinotruk HOWO Double-Export Export“

Specialus dvigubo pavaros „Sinotruk HOWO“ specialus traktorius Siekiant užkirsti kelią starterio pažeidimams dėl nenormalaus užvedimo, „Sinotruk National Ⅲ dyzelinis variklis pridėjo ECU paleidimo apsaugos funkciją. Kinijos nacionalinis sunkiasvoris sunkvežimis 09 sunkvežimio naujos technologijos dalys SMARTSHIFT-AMT Smart ...

Specialus „Sinotruk HOWO“ eksportuojamas specialus traktorius

Siekiant užkirsti kelią starterio pažeidimams dėl nenormalaus užvedimo, „Sinotruk National Ⅲ dyzelinis variklis pridėjo apsaugos nuo užvedimo funkciją ECU.

Kinijos nacionalinis sunkiųjų sunkvežimių 09 sunkvežimių naujos technologijos dalys

SMARTSHIFT-AMT „Smart shift“ mechaninė pavarų dėžė.

AMT yra standartinė aukščiausios klasės sunkiasvorių sunkvežimių technologija pasaulyje, o 50% Europos sunkvežimių yra įrengtos AMT pavarų dėžės. Kinijos nacionalinio sunkiųjų sunkvežimių „SMARTSHIFT-AMT“ išleidimas leidžia Kinijos vartotojams mėgautis tarptautinių aukščiausios klasės sunkiasvorių sunkvežimių eksploatavimo komfortu ir taip pakelti „China&# 39“ sunkiųjų sunkvežimių technologiją į pasaulio&#. 39-ieji pažangūs sunkiųjų sunkvežimiai ir pirmaujantys „China&# 39“ sunkvežimiai į automatinio perjungimo erą.

„Sinotruk“ pavarų dėžė „SMARTSHIFT-AMT“ yra 16 laipsnių elektroniniu būdu valdoma automatinė greičių dėžė, kaip ir aukštos kvalifikacijos vairuotojas, vairuojantis sunkvežimį, pasižymintis didesniu degalų vartojimo efektyvumu.

Specialus „Sinotruk HOWO“ eksportuojamas specialus traktorius

Standartiškai naudojamas 10 pavarų dėžių

„09“ modeliuose standartiškai sumontuotos 10 greičių ir aukštesnės greičių dėžės, kurios derinamos su didelio sukimo momento varikliais ir mažo greičio varančiomis ašimis ir sudaro puikią platformą sunkiasvoriams sunkvežimiams. Jis pasižymi plačiu greičio santykio diapazonu, mažu greičio santykio skirtumu ir dideliu pirmosios pavaros santykiu, o tai leidžia transporto priemonei pasiekti didesnį greitį, kai ji yra geriausioje ekonominio greičio zonoje. Ypač sudėtingomis kelio sąlygomis ir ilgą laiką važiuojant nedideliu greičiu ir sunkiasvorėmis (kalnuotose vietovėse, minose ir kt.) Sunkiųjų paleidimo ir lipimo galimybės yra stiprios, ypač puikios. Didelio perdavimo santykio ir mažo diferencialo savybės efektyviai pagerina degalų sąnaudas.


Hot Tags: sinotruk howo dvigubo pavaros eksporto specialus traktorius, Kinija, tiekėjai, gamykla, kaina, pigu