Naudoti 8 × 4 savivarčiai

mes garantuojame, kad visos transporto priemonės yra gautos legaliai. Visos visų transporto priemonių eksporto licencijos yra išsamios, teisėtos ir galiojančios bei atitinka bylas, užtikrinančias teisėtą eksporto deklaraciją.

mūsų paslauga:

1. Mes garantuojame, kad visos transporto priemonės yra gautos legaliai. Visos visų transporto priemonių eksporto licencijos yra išsamios, teisėtos ir galiojančios bei atitinka bylas, užtikrinančias teisėtą eksporto deklaraciją.

2. Įsigiję mūsų automobilį, nustatę vieną iš šių aplinkybių, mes nedelsdami ir besąlygiškai grąžiname jums visą sumokėtą automobilio sumą, atlyginame jums tiesioginius ir netiesioginius ekonominius nuostolius ir esame atsakingi už atitinkamus teisinius įsipareigojimus.


1. Tai priklauso vagystės automobiliui;

2. variklio numerio rėmelio numeris neatitinka failo;

3. Likęs eismo pažeidimas nėra uždarytas;

4. Yra kreditoriaus teisių hipotekos paskolos ginčas;

5. įmokos mokėjimas, nesumokėtas likutis ar kitos priežastys. Jį įšaldo transporto priemonės valdymo skyrius arba atitinkamos teisėsaugos institucijos;

6. Pardavus transporto priemonę jums, ji negali tvarkyti eksporto licencijos.

7. Prieš išsiunčiant transporto priemonės viršutinį denį, už visus civilinius, teisinius, ekonominius ginčus, kreditus ir skolas, eismo pažeidimus ir tt, kuriuos patyrė transporto priemonė, esame atsakingi mes.
Hot Tags: naudoti 8 × 4 savivarčiai, Kinija, tiekėjai, gamykla, kaina, pigu