Naudotas HOWO Export savivartis

Markė HOWO Tipas Specialus sunkvežimis Modelis paskutiniai aštuoni ratai Išvaizda spalva raudona Pavaros forma Galinė pavara Bendras svoris 400 (kg) Pakrovimo svoris Vidutinis (6 tonos, bendra masė ≤14 tonų) (T) Pavarų dėžės tipas Greito paskirties furgonas Bendrieji transporto priemonės matmenys 5,8 ( m) Vidiniai krovinio skyriaus matmenys 5,6 (m)

Prekės ženklas HOWO

Tipas Specialus sunkvežimis

Modelio paskutiniai aštuoni ratai

Išvaizda raudona spalva

Pavaros forma Galinė pavara

Bendras svoris 400 (kg)

Vidutinis krovinio svoris (6 tonos, bendra masė ≤14 tonų) (T)

Pavarų dėžės tipas Greitas

Paskirtis Van

Bendri transporto priemonės matmenys 5,8 (m)

Krovinio skyriaus vidiniai matmenys 5,6 (m)

Galinio aštuonių ratų savivarčio priežiūra: galinė savivarčio ašis yra sunkiausia sunkiasvorė savivarčio dalis. Naudojant savivartę, reikia išlaikyti ašį, kad būtų išvengta nereikalingo susidėvėjimo, susidūrimo ir perkrovos pažeidimų. Ant ištisinių sriegių būtina užtepti Loctite siūlų fiksavimo klijus ir priveržti juos nurodytu sukimo momentu. 1: jei techninės priežiūros metu iš naujo surenkamos diferencialinės dalys, pasyviosios pavaros ir kitos ištisinės dalys, rato ratlankis

Alyvos kiekis akceleratoriuje ir pagrindiniame tilto akceleratoriuje. Po to įsukite degalų kamštį.

2: Laikykite tepalinės alyvos kiekį ir įdėkite tepimo kamštį. Sunkus bus abliacija. Deformuotas skysčio lygis visada turi būti laikomas degalų pildymo kamščio aukštyje. GL-5 laipsnio pavarų alyva, SAE85W / 90 klampos klasė. Ratai buvo kelis kartus keičiami po kelis kartus, 7 litrai, o vieno rato akceleratoriaus alyvos kiekis buvo apie 3 litrai. Pagal taisykles, pridedant naujos alyvos, ratą reikia pasukti į alyvos išleidimo kamštį apačioje. Galinės ašies pagrindinio akceleratoriaus ir rato pusės akseleratoriaus taikymo API nurodoma, kad šalia pusės dantų yra degalų kamštis. Akseleratorius 19. Programą reikia žiūrėti dažnai. Ant galinės ašies korpuso yra du varžtų kaiščiai: danties paketo apačioje yra alyvos išleidimo kaištis. Kai naujas automobilis keičia pradinius techninės priežiūros pakeitimus, rato pusės akceleratoriaus alyvą naudoti nėra labai lengva. Skysčio lygis, alyvos trūkumas bus ankstyvas tekančių dalių nusidėvėjimas. Atidarykite alyvos kamštį, kad tepalo alyvos perteklius ištekėtų tol, kol skysčio lygis išliks alyvos kamščio vietoje, nes per daug tepalinės alyvos suformuos žemą temperatūrą ir sukels alyvos nutekėjimą. Tepimo alyvos įpurškimo tūris: galinės ašies pagrindinis akceleratorius 16.

3. Turėtų būti rimtai pasirengęs perkrovai

Automobiliai išvažiuos ir kliudys kelią.

Kai vienašaliai ratai paslysta į lygią ar purvą kelią, kairė ir dešinė pusašiai tampa standžiu ištisiniu velenu, dėl kurio kairieji ir dešinieji ratai šokinėja skirtingai, kad nedėvėtų padangų ir nesudarytų mechaninių pažeidimų. veidas 2. Dėl tikslaus diferencialo užrakto įjungimo labai užsidegs padangos ir rimtai sutrikdys diferencialą. Įjungus diferencialo užraktą, kad automobilis būtų bejėgis išvažiuoti, sunkiasvorio savivarčio galinės ašies pritaikymo ir priežiūros metu reikia atkreipti dėmesį į šiuos dalykus: paraiška turi būti pakrauta atsižvelgiant į vairuotojo nurodytą apkrovą. sąlygos. Varančiosios ašies schemos apkrovos triukas po savivarčio yra 13 tonų, o didelė miesto perkrova ir santakos yra ašies korpuso deformacija ir plyšimas. Tipiško transporto priemonės ašies korpuso sienelės storis yra 16 mm.


Hot Tags: naudoti Howo eksporto savivarčiai, Kinija, tiekėjai, gamykla, kaina, pigu